Powerbank Hoco B20A-20000 Mige LED Digital display 20000mAh White
Код товару: 203342
Колір: White
Ємність
20000 мА·год
Виходи (заряд пристроїв)
2 x USB (5.0 В – 2.0 А)
Входи (заряд акумулятора)
1 x microUSB (5.0 В – 2.0 А)
Акумулятор
Матеріал корпусу
ABS-пластик
Ємність
20000 мА·год
Виходи (заряд пристроїв)
2 x USB (5.0 В – 3.0 А / 9.0 В – 2.0 А / 12.0 В – 1.5 А)
1 x USB Type-C (5.0 В – 3.0 А / 9.0 В – 2.22 А / 12.0 В – 1.67 А)
Входи (заряд акумулятора)
1 x microUSB (5.0 В – 2.0 А / 9.0 В – 2.0 А / 12.0 В – 1.5 А)
1 x USB Type-C (5.0 В – 3.0 А / 9.0 В – 2.0 А / 12.0 В – 1.5 А)
Швидка зарядка
Акумулятор
Матеріал корпусу
20000 мА·год
1 x USB
2 x USB Type-C
2 x USB Type-C
Швидка зарядка
Power Delivery
Основні
Для зарядки
Мобільних телефонів і планшетів
20000 мА·год
Виходи
2 x USB (5.0 В – 2.0 А)
Входи
1 x microUSB (5.0 В – 2.0 А)
Додатково
Кабель
USB – microUSB
Індикатор заряду
ABS-пластик
Особливості
Ліхтарик
Кабель в комплекті
Додатково
Багаторівневий захист
Вогнестійкий пластик
Колір
Чорний
Примітка
Бренд
Hoco
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
12 місяців
Функціональність
Якість
Ціна
20000 мА·год
2 x USB (5.0 В – 2.0 А)
1 x microUSB (5.0 В – 2.0 А)
20000 мА·год
20000 мА·год