Кабель Cablexpert 3.5*250mm 100pcs (NYT-250/35)
Код товару: 734686
Немає в наявності
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Основне
Довжина
0.25 м
Кількість в комплекті
100 шт
Додатково
Ширина товара: 3.5 мм
Матеріал оболонки
Нейлон
Габарити в упаковці
255 x 85 x 35 мм
Вага в упаковці
150 г
Колір
Країна виробник
Китай
Країна реєстрації бренду
Рекомендовані аксесуари
Аудіо-відео кабелі
Примітка
Бренд
Cablexpert
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• ТОВ "ТМР" , ЄДРПОУ 42316322,
• service@telemart.ua
Гарантія
12 місяців