Монітор Asus 24.5" TUF Gaming VG259Q3A (90LM09N0-B01170) Black / IPS / 180 Гц
Код товару: 637426
Архівний
Архівний
Аналоги Монітор Asus 24.5" TUF Gaming VG259Q3A (90LM09N0-B01170) Black
Діагональ
24.5″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
180 Гц
Час відгуку
1 мс
Яскравість
250 кд/м²
Співвідношення сторін
Діагональ
24.5″
Роздільна здатність
Тип матриці
SS-IPS
Частота оновлення
240 Гц
Час відгуку
1 мс
Яскравість
300 кд/м²
Співвідношення сторін
23.8″
200 Гц
0.3 мс
300 кд/м²
SS-IPS
200 Гц
23.8″
0.5 мс
27″
180 Гц
250 кд/м²
27″
Основні
Призначення
IPS
Підсвічування
LED
Дисплей
Покриття
Максимальна частота оновлення
Статична контрастність
1000:1
Передача кольору
16.7 млн кольорів
Бітність матриці
8 bit
Розмір пікселя
0.2832 мм
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
sRGB
99 %
Корпус
Інтерфейси
1 x DisplayPort 1.2
2 x HDMI 2.0
Додаткові інтерфейси
1 x mini-Jack (3.5 мм)
Нахил
от +23° до -5 °
Додатково
Технологія синхронізації
Блок живлення
Вбудований
Споживана потужність у робочому режимі
18 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
Trace Free Technology
Flicker free
Low Blue Light
Extreme Low Motion Blur
GamePlus
Shadow Boost
Особливості
Безрамковий дисплей
Вбудовані динаміки
Динаміки
2 x 2 Вт
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Кабель DisplayPort
Габарити
559 x 401 x 174 мм (з підставкою)
559 x 329 x 58 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
620 x 412 x 170 мм
Вага
3.6 кг (з підставкою)
3.1 кг (без підставки)
Вага в упаковці
5.6 кг
Колір
Примітка
Політика виробника щодо «битих пікселів»
Бренд
Asus
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
3 роки
Рекомендовані аксесуари
Ігровий досвід з ASUS TUF Gaming
Чітка картинка і плавний рух
Технології, що створюють перевагу в іграх
Для налаштування під конкретні завдання в моніторі ASUS TUF GAMING 24.5 передбачені інструменти:
  • GameVisual — пресети для різних жанрів, що оптимізують колір і різкість;
Ці програмні надбудови адаптуються під індивідуальний стиль гри та жанрові вимоги.
Звук і зручність на вищому рівні
Комфорт користувача залишається пріоритетом під час тривалих сесій. Вбудовані стереодинаміки потужністю 2 Вт розв’язують питання озвучення без потреби купувати зовнішні колонки. Це особливо зручно під час перегляду відео або фонового прослуховування музики.
Чому TUF Gaming стане найкращим вибором
Функціональність
Якість
Ціна
Шевченко
4.7
Функціональність
Якість
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Недоліки
Немає
Владислав
5
Купував у Telemart
Переваги
Частота оновлення, вартість, режими
Недоліки
Олег
5
Монітором задоволений. За свої гроші - це топ.
Широкий дисплей, частота оновлення топ за свої гроші
Короткуватий кабель живлення
Антон
Широкий дисплей, дуже якісна збірка,
Немає в комплекті кабелю HDMI, але це питання більше до виробника)
Ілля
Доброго дня, чи є інформація коли ця модель знову буде в наявності?
Ілля
Єгор
Чи є G-Sync?
Евгений
Доброго дня, чи можна встановлювати цей монітор на кронштейн, якщо так, то на який саме?
Степан
https://telemart.ua/ua/products/ugreen-hd119-hdmi-hdmi-4k-20-1m-30999-black/ цей кабель підійде?
Тимофій
Дмитро
Олександр
Мій ноутбук потягне цей монітор у мене Rtx3050 6gb
Шевченко
за наявністю битих пікселів замінити на такий самий але інший можливо?
Кирило
Костянтин
А чи є в цьому моніторі USB порт, і якщо є то чи підтримує він синхронізацію з лед стрічкою?