ОЗП Transcend DDR5 32GB 5600Mhz JetRam (JM5600ALE-32G)
Код товару: 762316
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
32 ГБ
Частота
5600 МГц
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
32 ГБ
Частота
6000 МГц
2 шт.
5600 МГц
2 шт.
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
5.6 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL46
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
XMP
Без підтримки профілю XMP
Напруга живлення
1.1 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 85 °C
Додатково
288-контактний модуль DIMM
Колір
Зелений
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Transcend
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
10 років
Відповідні міжнародним стандартам JEDEC, модулі пам'яті Transcend DDR5 JetRam нового покоління виготовляються з використанням чіпів DRAM класу ETT, які пройшли строгу перевірку на працездатність у різних умовах. DDR5 має два незалежні 32-бітові канали, що забезпечують швидкість до 5600 МТ/с. Низька робоча напруга 1,1 В та наявність контролера PMIC сприяють зниженню енергоспоживання вашого комп'ютера та підвищують ефективність роботи системи. Функція ECC автоматично виявляє та виправляє можливі помилки, підвищуючи цілісність даних та стабільність роботи.
Функціональність
Якість
Ціна
5600 МГц
6000 МГц
5600 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц