Trade-In ПК, ноутбуков и комплектующих от TELEMART.UA
Каталог
Акция
Ралли в TELEMART.UA! Соревнуйся в игре Dirt 5 и выигрывай крутые призы от Logitech
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Одна з найшвидших ігрових мишок у світі офіційно заходить до України!

10.12.2021

Наскільки результати у грі залежать від мишки? - Досить сильно. Звичайно, скілл первинний, але слабка миша обмежує рефлекси, а значить і майстерність гравця. З офісною мишкою неможливо грати на повну силу. Тому про-гравці серйозно ставляться до вибору цього девайсу.

Любителям теж корисно мати хорошу мишу як мінімум, щоб поберегти свої нерви. З ігровою мишкою поменшає ситуацій “промахнувся на міліметр”, “суперник вистрілив на долю секунди раніше”. В результаті, кількість перемог та фрагів зросте.

Тренувати скіл ефективніше на мишці, що спеціально розроблена для шутерів. Доречне порівняння з Формулою 1: гонщики тренуються на спеціальних болідах, а не на звичайних цивільних автомобілях.

Один із таких "болідів для шутерів", де виробники вирізали все зайве і довели до максимуму швидкість та точність, починає офіційно продаватися в Україні.

Знайомтесь - XM1 від німецької компанії Endgame Gear.

Endgame Gear – німецька компанія, створена фанатами шутерів. З 2019 року виробляють та постійно вдосконалюють мишу XM1. Продукція компанії офіційно представлена у 35 країнах.

З моменту створення ця мишка використовується кіберспортсменами з різних країн.

У 2019 році на ній грав наш співвітчизник Олександр "S1mple" Костильов.


Також XM1 використовували Tizian, Tfue, El1an, Benjyfish. TenZ, популярний гравець у CS та Valorant, виграв з мишкою XM1 турнір Valorant Masters Reykjavik.

А ось Tenz тестує XM1 у Aimlabs.

Швидкість та точність. Що з ними?

Виробник заявляє, що XM1r – найшвидша миша у світі. Судячи з характеристик, це може бути правдою.

1. Швидкі кнопки

Час, за який XM1 передає команду серверу – менше 1мс (однієї тисячної секунди). В іграх найпопулярніші ігрові мишки забезпечують відгук 8 – 16 мс. Це означає, що гравець із XM1 віддасть команду серверу у 8-16 разів швидше, ніж більшість його суперників.

Людське око цього не помітить, але сервер бачить різницю. Для сервера XM1 встигне вистрілити мінімум 8 разів за той час, поки звичайна мишка зробить лише перший постріл. Чим вищий рейтинг гравця, тим більше це буде помітно.

2. Без даблкліку

Ті, хто грав на мишках з низьким відгуком, можуть знати про таку проблему як "даблклік", коли гравець натискає один раз, а миша відправляє два сигнали. У шутерах даблклик може завадити при прицільних одиночних пострілах або при активації снайперського прицілу.

Endgame gear вирішили проблему даблкліку. Компанія досягла цього за допомогою власної запатентованої аналогової технології. На сьогоднішній день XM1 – єдина миша у світі, де застосовується ця технологія.

3. Швидкий і точний сенсор, здатний влучити у піксель

У XM1 встановлено датчик PixArt PAW3370 із чутливістю від 50 до 19000 DPI, на якому сенсор не зривається навіть за максимальних значень DPI.

  • Звичайно ніхто не грає на таких шалених DPI, тому що курсор буде рухатись занадто швидко. Але окрім швидкості - DPI також показує наскільки точним є сенсор. У XM1r сенсор з DPI 19000. Він дозволить прицілитись з точністю до 0,01 мм.

Приклад, щоб краще уявити: XM1r гарантовано попаде у людський волос – миша з DPI 3000 і менше вже ні.

Сам DPI регулюється на кнопці внизу миші чи у спеціальному ПЗ. Розташування кнопки DPI захищає гравця від випадкового натискання під час гри. Ця ж кнопка дозволяє відрегулювати герцовку в трьох режимах: 250 MHz, 500 MHz, 1000 MHz.

Для тих, хто не знає, навіщо ці регулювання: вони потрібні, щоб найкраще підлаштувати чутливість миші під свою руку.

Ось як це виглядає:

По тому, які лампочки горять, можна визначити герцовку. Ліва – 250 Hz, Права – 500 Hz, Обидві – 1000 Hz.

Колір показує, який виставлений DPI

4. Миша практично не створює опору руці

Легкий корпус

Миша важить лише 70 г, при цьому в корпусі немає дірок. Для миші середнього розміру це справді легка вага.

Вважається, що вага миші важлива для тих, хто грає на низьких DPI, а це більшість гравців у шутери. Справа в тому, що таким гравцям доводиться більше рухати рукою. Більш легка миша дозволить довше показувати високий скіл протягом однієї ігрової сесії.

Полегшений дріт

Дріт в обплетенні з паракорду в ранніх моделях і так був гнучким і легким. Зараз виробник заявляє, що зробив його ще легшим. Характеристики дроту важливі, тому що при виборі ігрової миші частіше доводиться вибирати дротову, так як бездротові технології або не забезпечують достатньо стабільного для гри зв'язку, або обтяжують мишу, або коштують дорого.

З'єднання дроту та миші встановлено під кутом, щоб він не чіплявся за килимок.

5. Ніжки (глайди) з найслизького матеріалу у світі

Ніжки (глайди) зроблені з матеріалу PTFE, коефіцієнт тертя якого нижче, ніж у будь-якого з доступних матеріалів. Навіть нижче, ніж у льоду, під час танення. Простіше кажучи, неможливо зробити ніжки, які б рухалися швидше.

Різні джерела стверджують, що PTFE настільки слизький, що по ньому не можуть повзати комахи.

Чим це може бути корисним геймеру? Тим що на переміщення миші піде або менше сил, або менше часу. І те, й інше обов'язково дасть свої плоди після кількох годин гри. Ще варто згадати, що крихітні частинки пилу та іншого сміття зі столу не прилипатимуть на глайди XM1r і впливатимуть на рух девайсу.

Висновок щодо швидкості та точності

За сукупністю якостей ця мишка впевнено може претендувати на звання найшвидшої мишки у світі.

Зручність для геймера та відчуття від використання

Розробники мишки XM1 – геймери. Також під час проектування корпусу мишки вони використали досвід професійних гравців. Вони спостерігали за грою великої кількості гравців на різних мишках і залишали лише те, що реально використовували гравці. Тому миша виглядає просто, без наворотів, як і всі професійні ігрові миші. Єдина прикраса – RGB-підсвічування в одній із двох моделей.

Форма

Звужена до низу, зручно лежить у руці. Немає нічого, що приносило би дискомфорт.

У проектуванні форми Endgame gear XM1 брала участь та сама людина, що розробляла форму легендарної Steelseries Sensei. Це Jonas "Johnny R." Bollack, німецький ветеран CS, майстер гри з AWP. Тому, тим хто любив старі Сенсеї, можливо, сподобається і ця миша.

Підходить під усі види хвата

«Долонь», «Кіготь», «Пальці». Враховуючи, що мишка зроблена для кіберспорту, особливо гарна для хвата "Кіготь".

Форма для левші та правші... Але не кнопки

Підходить для левшів і правшів завдяки своїй відносно симетричній формі. Ліворуч і праворуч миша однакова, крім однієї відмінності: бічні кнопки розташовані лише ліворуч, що звичніше для правшів. Лівшам слід звернути на цей факт увагу при виборі.

Чи достатньо кнопок?

Усього на миші 6 кнопок (ліва, права, колесо, дві бічні, регулювання DPI внизу миші). Кількість та розташування кнопок визначалося в результаті спостереження за грою кіберспортсменів. Багато хто з них різко негативно ставиться до зайвих кнопок на корпусі, що може призвести до міскліку та поразки у важливому ігровому епізоді. У XM1 зайвих клавіш немає. Однак, як уже було написано вище, відмовилися і від кнопок, якими могли б користуватися левші.

Про самі кнопки:

Endgame обіцяє високу надійність завдяки світчам Khail GM 8.0 (XM1r) та GM 4.0 (XM1 RGB) – 80 млн. кліків у XM1r (60 млн у XM1 RGB). Досідчені гравці знають, що і світчі застосовується у найкращих ігрових мишках.

1. Клікер та звук кліку

Клік дорогий, пружний, "соковитий".

2. Коліщатко


Хід колеса відбувається чітко, дає приємну віддачу та чимось нагадує хід стрілки у годиннику. Напевно, тим, що гравець інтуїтивно розуміє, де після руху пальця з’явиться зум, як у годиниках зрозуміло, де в наступну секунду виявиться стрілка.

Гумова поверхня коліщатка з чіткими насічками дає шикарний контакт з пальцями, що дозволяє моментально «зачепитися» за колесо, щоб натиснути або прокрутити його.

3. Бічні кнопки

Бічні кнопки зручно натискати і класичним натисканням, і знизу вгору. Їхній клік трохи відрізняється від кліку основних. В оглядах перших поколінь XM1 (2019) блогери відзначали великий запас ходу між початком натискання і кліком. Зараз, у моделях 2021 року, за відчуттями цієї проблеми немає. Просто бічні кнопки менш пружні, ніж основні. Чуйність на гідному рівні.

"Хватке" покриття

За відгуками тих, хто вже користувався XM1, поверхня миші ніби чіпляється за пальці після того, як нагріється в руці до температури тіла. Матеріал відчувається дорого.

Зовнішній вигляд

Є білий та чорний варіанти, щоб гравці могли підібрати мишу під колір свого комп'ютера. Для любителів підсвічування є модель із RGB. Дивно, але навіть біла миша після місяця користування залишається чистою.

Комплектуючі для миші

Для тих, хто любить отримати максимум, Endgame Gear пропонує технологічні килимки, змінні глайди та тримачі для кабелю.

Нагороди миші

На 9.5 із 10 оцінив ігровий портал gamer.no.

Золота медаль отримана від французького порталу hardwarecooking.fr в результаті тестування миші Endgame gear XM1 в іграх та повсякденному використанні.

Оцінено як Покупка, що коштує своїх грошей від порталу Kitguru.net.

На 9.3 із 10 оцінив французький портал macfay-hardware.fr.

5/5 оцінка миші як девайса для змагальних ігор від польського порталу test-gear.pl.

14 місце з ТОП-100 у рейтингу Rocketjumpninja, всесвітньо відомого англомовного оглядача ігрових мишей, який оцінює мишки у шутерах.

Переважна більшість інших оглядачів оцінили мишу, як гарне рішення для шутерів. Серед них були й російськомовні.

Незалежні огляди, які вплинули на наше рішення співпрацювати з компанією Endgame

Знято Максом Шелестом за півроку до того, як з нами зв'язалися представники компанії Endgame.

Знято у вересні 2019 року автором каналу PRO ДЕВАЙСИ. З того часу Endgame Gear дещо доопрацювали свою мишку, проте отримати уявлення про неї огляд допоможе.

Відгуки

Де протестувати та купити мишку XM1

Офіційно продавати XM1 від Endgame Gear в Україні має право лише TELEMART.UA.

У Києві, Харкові та Дніпрі є шоуруми, де геймер може прийти та протестувати мишу XM1 (як і будь-яку іншу мишу з асортименту) на ігровому комп'ютері та в улюбленій грі (CS:GO, CoD, Fortnite тощо).

Мишу можна замовити у нашому інтернет-магазині.

Покупцеві не доведеться шукати сервісні центри, гарантію на мишу забезпечує TELEMART.UA.

У разі гарантійної поломки або браку клієнту достатньо звернутися до нас і замінити мишу. Ми працюємо з 2010 року. На Hotline наша оцінка 9 з 10. Ми намагаємося щоб наша клієнтська підтримка максимально швидко реагувала на звернення покупців.

Працюємо для геймерів

У TELEMART.UA свої комп'ютери збирали:

Олександр «S1mple» Костильов – найкращий гравець у CS:GO за версією HLTV.org у 2018 році. Переможець та MVP PGL Major Stockholm 2021 у складі NaVi.

Стефан «1mpala» Айлазян – професійний гравець та стример CS:GO. Гравець команд PRO100, S-Gaming та 5Ball.

Арсеній «ceh9» Триноженко – професійний український кіберспортсмен, коментатор та стример. Колишній тренер команди Pro100 та колишній гравець команди NaVi. Кращий російськомовний коментатор Counter-Strike: Global Offensive 2017, 2019 та 2020 року за версією Cybersport.ru

Ерік "SHOKE" Оганесян - кіберспортивний журналіст, стример і засновник найбільшої мережі серверів для CS:GO (CYBERSHOKE.NET)

Олексій «Alex007» Трушляков – російськомовний голос StarCraft II, коментатор, YouTube-блогер та гейм-дизайнер.

Сподіваємось, що і ви отримаєте приємний досвід від співпраці з TELEMART.UA, а також приємний досвід від гри з XM1.

Товары из публикации

Мышка Endgame Gear XM1 RGB (EGG-XM1RGB-BLK) Black
Код: 391748
4.8
Архивный
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 16000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Мышка Endgame Gear XM1 RGB (EGG-XM1RGB-WHT) White
Код: 391749
4.8
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
3
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 16000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Мышка Endgame Gear XM1 RGB (EGG-XM1RGB-DF) Dark Frost
Код: 391750
4.8
Архивный
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 16000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Мышка Endgame Gear XM1 RGB (EGG-XM1RGB-DR) Dark Reflex
Код: 391751
Акция
4.8
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
3
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 16000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Мышка Endgame Gear XM1r (EGG-XM1R-DF) Dark Frost
Код: 391752
4.7
Архивный
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 19000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Мышка Endgame Gear XM1r (EGG-XM1R-BLK) Black
Код: 391754
+91бонус
4.7
Нет в наличии
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 19000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Мышка Endgame Gear XM1r (EGG-XM1R-WHT) White
Код: 391755
4.7
Архивный
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 19000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Мышка Endgame Gear XM1r (EGG-XM1R-DR) Dark Reflex
Код: 391753
Акция
4.7
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
3
Назначение: Для гейминга
Подключение: Проводное
Интерфейс подключения: USB
Чувствительность: 19000 dpi
Количество кнопок: 6 кнопок
Вам может быть интересно
Кешбек