Покупай частями до 12 месяцев!
Каталог товаров
Каталог товаров

Lorgar – професійні мікрофони 2021 вже у TELEMART.UA

Грай на максимум, живи на повну

Lorgar – ігровий бренд, створений для комфорту користувачів під час онлайн ігор, емоційних стримів або повсякденного Інтернет-серфінгу. Компанія створює пристрої високої якості, використовуючи найкращі технології та матеріали, щоб ви могли насолоджуватися грою або онлайн спілкуванням, не відволікаючись на роботу девайсів.

Категорія професійних мікрофонів від Lorgar забезпечує еталонну якість запису та трансляції мови, а додаткове обладнання в комплектації дозволить компактно розмістити пристрої навіть в обмеженому просторі на стандартному робочому столі. Спілкуйтеся з тиммейтами, фоловерами та друзями, стримуйте із задоволенням, записуйте підкасти як PRO – прагніть до кращого разом з Lorgar!

Новинки сумісні з Mac, Windows, Android та Sony PlayStation.

Купуй у TELEMART.UA

У TELEMART.UA вже доступні дві моделі: Lorgar SONER 313 та VOICER 521.

Soner 313 – модель базового рівня, яка відмінно підходить для спілкування, у ній є всі необхідні функції для комфортної комунікації тиммейтами, включаючи ручне регулювання гучності та ручку “ECHO”. У комплектацію входить регульований штатив.

Серія Voicer призначена для більш вибагливих користувачів. На даний момент у нашому магазині вона представлена наймолодшою моделлю Voicer 521.

Voicer 521 забезпечує професійну передачу звуку співрозмовнику. Ця модель має оптимальний баланс між комплектацією та продуктивністю. Пристрій доповнений регулятором гучності та чутливості, сенсорною кнопкою вимкнення звуку та індикатором стану мікрофона. Регульований штатив входить до комплекту.

Товары, упомянутые в статье:
Код: 397645
Есть в наличии
1 899 грн
Купить К сравнению
+75 бонусов
Краткие характеристики
Назначение: Для стримов, Для компьютера, Для диктофона, Для конференций
Крепление: Настольный
Подключение: Проводное
Тип: Конденсаторный
Направленность: Однонаправленная
Диапазон частот: 80–17 000 Гц
Код: 397646
  • 5.0
Нет в наличии
Краткие характеристики
Назначение: Для стримов, Для компьютера, Для диктофона, Для конференций
Крепление: Настольный
Подключение: Проводное
Тип: Конденсаторный
Направленность: Однонаправленная
Диапазон частот: 50–18 000 Гц