Каталог
Акция
Жаркие скидки до -26% на игровую периферию ASUS!
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Як обрати монітор для професійної роботи з зображеннями і відео

27.04.2021

Професійна робота з фото- і відеоконтентом, ЗD-моделюванням та розробка ігор висувають високі вимоги до якості відтворення зображення на моніторі. На які ж параметри слід звернути увагу при виборі професійного монітора?

Якісна IPS-матриця

Серед розмаїття типів матриць моніторів задовольнити потребу в точній передачі кольору з максимальними кутами огляду і мінімальними спотвореннями можуть IPS-матриці. Тому, коли мова заходить про монітори для роботи з зображенням або відеоконтентом, найчастіше розглядаються саме такі монітори.

Висока роздільна здатність

З поширенням 4K-контенту і пристроїв, здатних його відтворювати, серед професіоналів, що працюють з відео, істотно зріс попит на професійні монітори з високою роздільною здатністю. Яскравим прикладом монітора з якісною матрицею з високою роздільною здатністю виступає ASUS ProArt PA279CV.

Колірний обхват

Очікується, що професійні монітори забезпечують 100-відсоткове охоплення колірних просторів sRGB і Rec.709 – найбільш затребуваних стандартах колірного охоплення для фото і відео.

Калібрування

Професіонали кольорокорекції покладаються на топові дисплеї, щоб гарантувати, що їхні твори виглядають точно так, як задумано. При калібруванні на виробництві кожна модель налаштовується таким чином, щоб параметр дельта Е, що характеризує різницю між оригінальним і відображуваним колірними відтінками, не перевищував значення 2, а в топових моделях – одиниці.

Точність калібрування може підтверджуватися сертифікатами міжнародних спеціалізованих компаній, наприклад, монітори ASUS серії ProArt мають сертифікацію Calman Verified, що підтверджує ретельне тестування і гарантію високої якості продукції.

Підтримка HDR

Технологія HDR максимально наближає зображення об'єкта на екрані монітора до його реального вигляду. Монітори з розширеним динамічним діапазоном здатні відображати більшу кількість градацій яскравості в порівнянні зі звичайними, тому зображення виходить більш реалістичним і контрастним, всі деталі чітко видно як в яскравих, так і в темних сценах.

Надійність і гарантія

Особливу увагу варто приділяти питанню надійності і довговічності роботи професійного монітора, оскільки часто це досить дороге придбання і хочеться, щоб він якомога довше виконував свої завдання. Тому в професійних моніторах часто використовуються додаткові перевірки якості матриць, а також можуть надаватися розширені умови гарантії. Наприклад, власники моніторів ASUS серії ProArt можуть розраховувати на продовжений термін гарантійного обслуговування за умови їх офіційного придбання і реєстрації.

Спеціалізований софт

З огляду на специфічні вимоги, які стоять перед професійними моніторами, найчастіше вони доповнюються спеціальними програмами і утилітами для настройки комфортної роботи. У лінійці професійних моніторів ASUS ProArt дана задача виконується за рахунок наявності утиліт ProArt Preset і ProArt Palette. ProArt Preset надає кілька режимів для швидкого налаштування колірної гами для різних сценаріїв роботи. ProArt Palette дозволяє користувачеві налаштовувати монітори за допомогою широкого діапазону параметрів, включаючи параметри колірного відтінку, температури і гами.

Зручність підключення

Важливо, щоб монітори володіли різними сучасними інтерфейсами, зокрема HDMI, DisplayPort і USB-C. Наявність порту Thunderbolt істотно розширює можливості монітора, створюючи додаткові можливості для послідовного підключення декількох моніторів, а також живлення монітора одночасно з передачею даних.

Комфорт для очей

Чи не найочевидніший параметр, але, тим не менш, гранично важливий в моніторі, за яким проходить 8-9 годин робочого дня щодня – наявність рішень, спрямованих на захист зору. У моніторах ASUS застосовуються сертифіковані TÜV Rheinland технології Flicker-Free і Low Blue Light для забезпечення комфортної роботи за монітором протягом тривалого часу.

Технологія Flicker-Free допомагає зменшити мерехтіння на екрані і призначена для мінімізації втоми очей, коли ви проводите незліченні години перед дисплеєм. За допомогою технології Low Blue Light ви зможете легко вибрати комфортний для вас рівень інтенсивності синього кольору відповідно до сценарію використання.

Портативність

Компанія ASUS на виставці CES 2021 представила перший в світі портативний професійний монітор ASUS ProArt Display PA148CTV.

Цей монітор поєднує в собі матрицю, відповідну професійним стандартам з компактним портативним дизайном, який дозволяє брати монітор з собою для організації мобільного робочого місця в будь-який локації.

Товары из публикации

Монитор Asus 27" ProArt Display PA279CV Black/Silver
Код: 337512
5.0
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
8
Диагональ: 27″
Разрешение: 3840x2160
Тип матрицы: IPS
Частота обновления: 60 Гц
Время отклика: 5 мс
Яркость: 350 кд/м²
Соотношение сторон: 16:9
Монитор Asus 14" ProArt PA148CTV (90LM06E0-B01170) Black
Код: 357575
5.0
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
7
Диагональ: 14″
Разрешение: 1920x1080
Тип матрицы: IPS
Частота обновления: 60 Гц
Время отклика: 5 мс
Яркость: 300 кд/м²
Соотношение сторон: 16:9
Вам может быть интересно
Кешбек