Каталог товаров
Каталог товаров

FSP анонсувала нову серію блоків живлення DAGGER PRO SFX потужністю 750Вт та 850Вт

Наприкінці червня компанія FSP, один з провідних світових виробників блоків живлення, анонсувала два нових надпотужних блоків живлення: DAGGER PRO 850 Вт і DAGGER PRO 750 Вт.

Блоки живлення DAGGER PRO мають модульну конструкцію і відповідають стандарту SFX 12V V3.3. Їх можна встановити в будь-який корпус стандарту ATX або SFX завдяки наявності спеціального корпусного адаптера.

Живлення для потужної системи в корпусі Mini-ITX

Нові блоки живлення ідеально підходять для компактних ігрових комп'ютерів і потужних робочих станцій. За однією лінії живлення + 12V забезпечується повноцінне живлення всієї системи. Обидві моделі оснащені одним кабелем, який поділяється на 2 лінії 4 + 4-pin для живлення CPU, і ще 2 лінії з чотирма кабелями 6 + 2-pin для живлення роз'ємів PCI-Express. Тому БЖ DAGGER PRO можна використовувати з вимогливими процесорами Intel серії «K»і 16-ядерними процесорами AMD, та відеокартами Nvidia серії RTX 3000 і AMD Radeon серії 6000.

Якісні компоненти та патентовані технології

Як заявляє виробник, у серії DAGGER PRO використані японські конденсатори E-Caps, які гарантують надійність і стабільність роботи протягом тривалого часу при підвищених навантаженнях. Блоки живлення DAGGER PRO також оснащені перетворювачами DC-DC і патентованими мікросхемами FSP MIA IC ™ з розширеними функціями захисту, що забезпечує стабільну продуктивність і ефективність енергоспоживання.

Стандарт 80Plus Gold з безшумним режимом

Блоки живлення DAGGER PRO 750 Вт /850 Вт сертифіковані за стандартом 80 Plus® Gold, тому працюють ефективно та тихо. При навантаженні менше ніж 20% вентилятори не обертаються, що забезпечує безшумність при роботі з легкими додатками. Великий 92-міліметровий вентилятор промислового класу з низьким рівнем шуму забезпечує необхідний рівень охолодження під ас ігор або великого навантаження на систему.

Модульні кабелі для акуратної збірки

Блоки живлення DAGGERPRO 750Вт/850Вт PSU з модульною конструкцією дозволяють використовувати тільки необхідні для підключення кабелі, що забезпечує максимально ефективне заповнення корпусного простору.

 

Товары, упомянутые в статье:
Код: 371936
Нет в наличии
Краткие характеристики
Мощность: 750 Вт
Форм-фактор: SFX
Сертификат: Gold
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 4 шт.
Код: 371937
Нет в наличии
Краткие характеристики
Мощность: 850 Вт
Форм-фактор: SFX
Сертификат: Gold
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 4 шт.