Бесплатная доставка Новой почтой от 2000 грн
Каталог
Акция
Покупай видеокарту Gigabyte GeForce RTX 4070 и выше и выигрывай геймерский 4К монитор
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Все ОЗУ
Акция
100% кешбек на услугу сборки ПК
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
На игровую периферию ASUS скидки до 44%
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Покупай ПК EVOLVE Powered by MSI и участвуй в розыгрыше двух 2К мониторов MSI
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Блок живлення HYDRO G PRO 1000 – надійні та тихі 1000 Вт для збірки потужного ПК

08.12.2021

FSP Hydro G Pro 1000W (HG2-1000) – комп'ютерний блок живлення потужністю 1000 Вт з передовими характеристиками та повністю модульною системою кабелів, розроблений для збірки продуктивних ПК.

FSP Hydro G Pro відповідає високим стандартам якості, має сертифікацію 80 Plus Gold і виконаний у форм-факторі ATX, що робить його оптимальним рішенням для сучасних збірок з будь-якими вимогами до потужності.

Серед особливостей даного блоку живлення варто відзначити схемотехніку: Half-Bridge+LLC+Single Rail+DC/DC.

Half-Bridge: два MOSFET транзистори.

LLC: дві котушки та конденсатор – гармонізують змінний струм, забезпечуючи високу якість напруги на виході.

Завдяки такій схемі (а саме Half-Bridge + LLC) блок живлення забезпечує на виході стабільну напругу на рівні +-1% до номіналу.

Single Rail + DC/DC: важливий параметр для систем, які використовують потужні відеокарти або кілька потужних відеокарт. Він формує одну шину +12В, куди спрямовує всю потужність, а потім за допомогою DC/DC перетворювачів формує решту напруги. Використання одного каналу +12В дозволяє не замислюватися, "а чи вистачить потужності на даному конкретному каналі +12В", і підключати пристрої найзручнішим для нас чином.

Розібравшись зі схемою, подивимося на що здатний FSP HYDRO G PRO 1000:

Вхідна напруга допускається в діапазоні від 100 до 240В, що зручно.

Активний фактор корекції потужності (APFC) є невід'ємною частиною якісних блоків живлення.

Корпус чорного кольору, має розмір 150х150х86 мм. З оригінальними вентиляційними ґратами та місцем під “моддингові наклейки”.

Повністю модульна конструкція із чорними плоскими кабелями – сучасне рішення для збирання ігрового комп'ютера. Самих кабелів досить багато. На борту маємо: 1шт для системної плати, 2 шт – для процесора, 8 – PCI-E для відеокарт, 5 – MOLEX, 14 – SATA та один для дисководу 3.5”.

Відповідність стандарту ATX12V V2.52 дозволяє блоку живлення забезпечити правильне підключення всього сучасного обладнання, а також підтримувати усі сучасні процесори Intel та AMD.

Усі електролітичні конденсатори – японські. Саме це дає можливість виробнику давати на блок живлення 10-ти річну гарантію.

135 мм вентилятор із гідродинамічним підшипником, при роботі шуму практично не виробляє.

Абсолютну тишу в роботі забезпечує режим "ECO", який має окремий перемикач. В еко-режимі вентилятор охолодження включиться тільки при навантаженні більше 30%, забезпечуючи тишу при звичайній "офісній" роботі.

Блок живлення відповідає, як і більшість блоків живлення виробництва FSP, сучасному стандарту IEC/EN 62368. FSP Group використовує новітні технології в галузі зеленої енергії та надає повний спектр додаткових сертифікатів безпеки. Купуючи FSP – дбаєш про навколишнє середовище!

HYDRO G PRO 1000 виділяється на тлі інших блоків живлення використанням технології "OFF-WET" - особливим захисним конформним покриттям, яке дозволяє блоку живлення не бояться під час роботи підвищеної вологості (до 92-95%), туману та іншого забруднення. По суті, конформне покриття – це тонка полімерна плівка товщиною 25-250 мкм, яка покриває плату та компоненти, тим самим захищаючи від вологи, пилу, хімікатів, а також перепадів температур.

HYDRO G PRO 1000 має все, що необхідно якісному блоку живлення сьогоднішнього дня. І навіть трохи більше.

Товары из публикации

Код: 355316
4.9
Архивный
Мощность: 1000 Вт
Форм-фактор: ATX
Сертификат: Gold
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 8 шт.
Вам может быть интересно