ОЗП Kingston SODIMM DDR3 8GB 1333Mhz (KVR1333D3S9/8G)
Код товару: 012522
Архівний
Архівний
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
1333 МГц
Схема таймінгів
9-9
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
1600 МГц
1600 МГц
Схема таймінгів
1600 МГц
4 ГБ
1600 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL9
9-9
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
XMP
Без підтримки профілю XMP
Напруга живлення
1.5 В
Додатково
Колір
Зелений
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Kingston
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Функціональність
Якість
Ціна
1333 МГц
1600 МГц
1600 МГц
1600 МГц
4 ГБ
1600 МГц