ОЗП G.Skill DDR4 32GB (2x16GB) 3000Mhz Aegis (F4-3000C16D-32GISB)
Код товару: 089027
9 699
Закінчується
Закінчується
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
+12 місяців гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / установка ОЗУ/SSD/HDD ПК
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Тип
Призначення
Обсяг одного модуля
Кількість модулів
2 шт.
Форм-фактор
Частота
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL16
Схема таймінгів
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Колір
Чорний
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
G.Skill
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Функціональність
4
Якість
3.8
Ціна
4.3
Максим
4
Функціональність
Якість
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Чипы Samsung
Недоліки
не самые лучшие чипы Samsung
Саша
Переваги
Недоліки
Александр
На h310m-r r2 будет работать?
Роман
Ілля Кучинський
підійде для H410M S2H V3 ?
driver
Здравствуйте Телемарт. Это одноранговая или двухранговая память? И какой фирмы чипы здесь?
Павел
Будет ли работать на Asus B150I PRO GAMING/WIFI/AURA
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
3000 МГц
Схема таймінгів
16 ГБ
3600 МГц
3600 МГц
3600 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц