Корпус GAMEMAX MT502 400W (MT502-400W) Black
Код товару: 049448
Немає в наявності
Немає в наявності
Форм-фактор
ATX
Тип
Наявність блоку живлення
Потужність БЖ
400 Вт
3.5″ внутрішніх відсіків
6 x 3.5″ внутрішніх відсіків
5.25″ відсіків
2 x 5.25″ відсіків
Слотів розширення
7 слотів розширення
Форм-фактор
ATX
Micro-ATX
Mini-ITX
Тип
Наявність блоку живлення
Потужність БЖ
400 Вт
3.5″ внутрішніх відсіків
3 x 3.5″ внутрішніх відсіків
5.25″ відсіків
1 x 5.25″ відсік
Слотів розширення
7 слотів розширення
Micro-ATX
600 Вт
2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
Mini-ITX
2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
Основне
Форм-фактор материнської плати
Підсвічування
Без підсвічування
Охолодження
Загальна кількість встановлених вентиляторів
Додаткові вентилятори (на передній панелі)
Додаткові вентилятори (на задній панелі)
Додаткові вентилятори (на бічній панелі)
Можливість встановити СРО
Без можливості встановити СВО
Максимальна висота кулера
150 мм
Блок живлення
400 Вт
Розташування відсіку для БЖ
Верхнє розташування відсіку для БЖ
Відсіки
2 x 5.25″ відсіків
6 x 3.5″ внутрішніх відсіків
1 x 3.5″ зовнішній відсік
Кількість слотів розширення
Порти
Порти
2 x USB 2.0
1 x порт для навушників
1 x порт для мікрофона
Розташування портів
Додатково
Максимальна довжина відеокарти
230 мм
Особливості
Без бокового вікна
Матеріал
Сталь
Дизайн фронтальної панелі
Габарити
370 x 180 x 412 мм
Колір
Статус корпусу
Новий
Рекомендовані аксесуари
Системи охолодження
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
GAMEMAX
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• ТОВ "ТМР" , ЄДРПОУ 42316322,
• service@telemart.ua
Гарантія
12 місяців
Функціональність
Якість
Ціна
400 Вт
400 Вт
3 x 3.5″ внутрішніх відсіків
1 x 5.25″ відсік
600 Вт