Довго наважувався на купівлю саме вигнутого монітора. Спочатку збирався його використовувати 50% гри і 50% для роботи з графікою. Думав вигнутість впливатиме на роботу, але в піксель-арті, де я працюю, взагалі вона не заважає, електронні таблиці теж все супер, навіть забуваєш про вигнутість у 1500R.
Технічних проблем у мене немає, битих пікселів не виявив, засвіти, ну якщо тільки мізерні, для такої діагоналі ідеал. Рідна роздільна здатність 5120x1440
і 144 герца за дефолтом уже стояли. На заводських настройках картинка яскрава з оптимальним контрастом, в іграх матриця швидка без гостингу.
Ну загалом, що хотів, те й отримав. Для ігор - немає нарікань ніяких. Працювати теж зручно, але 2 звичайних моніка були б теж непогано.
Спочатку дуже незвично було, текст дрібним здавався, поверхня здоровою (був раніше 29'' 21/9). Нічого, звик за день.