Що фірма то фірма.
Маю і Блок живлення цієї ж в'фірми у двох компах. Один слух'жтть вже 8 років. Інший купив новий. Довіряю тільки цьому бренду. Адже мав асус БЖ накрився 3 рази. Я замучився ремонтувати його.
Мав корпус іншої відомішою фірми так там проблема з роз'ємами була. Продав,щоб взяти цей. Користуюсь порядка року і дуже задоволений. АДЖЕ нічого НЕ перегрівається в середині правильний обдув. Кабель менеджмент дуже хороший один з кращих на цьому ринку. Адже ті що більше наворочені фірми мають низьку якість. Тут все лаконічно строго а головне НАДІЦНО ПО яКОСТІ! Рекомендую!