Бесплатная доставка Новой почтой от 2000 грн
Каталог
Акция
Покупай видеокарту Gigabyte GeForce RTX 4070 и выше и выигрывай геймерский 4К монитор
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Все ОЗУ
Акция
100% кешбек на услугу сборки ПК
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
На игровую периферию ASUS скидки до 44%
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Покупай ПК EVOLVE Powered by MSI и участвуй в розыгрыше двух 2К мониторов MSI
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Arctic оголосила про знаходження дефекту в деяких системах рідинного охолодження Liquid Freezer II. Що робити власникам цих систем

04.10.2022

Компанія Arctic повідомляє, що деякі системи рідинного охолодження серії Arctic Liquid Freezer II мають виробничий брак. У деяких агрегатах прокладки не були досить вулканізовані, що може викликати хімічну реакцію між мідною пластиною, що охолоджує, і прокладкою. Ця реакція може призвести до потрапляння в контур сірчаного та мідного осаду. Як наслідок може загубитися герметичність контуру з витіканням холодоагенту назовні через основу водоблоку.

Період, у який могли бути випущені системи з цією проблемою, виробник окреслює термінами із травня 2021 року до березня 2022 року. Тим, хто придбав систему рідинного охолодження Arctic Liquid Freezer II між означеними датами, рекомендується провести сервісну профілактику системи AiO.

Зауважимо, що системи, які були випущені після виявлення дефекту та посилення контролю якості, отримали позначення QC Passed, і звісно, не мають даного дефекту. Також цей дефект відсутній у системах, випущених до травня 2021 року.

Компанія Arctic вказує, що цей дефект є гарантійним випадком та нагадує, що серія Liquid Freezer II має 6-річну гарантію. Користувачам, які придбали системи з потенційним дефектом, компанія пропонує звернутися в підтримку і заповнити цю форму, щоб визначити за серійним номером, чи потрапляє саме цей пристрій під кампанію відкликання.

Усі пристрої, які не потрапили у продаж на момент виявлення дефекту, вже замінені та відремонтовані.

Власникам, чия система водяного охолодження потрапляє під кампанію відкликання, Arctic пропонує на вибір або відправити свій продукт у сервіс компанії, або самостійно замінити дефектні частини за допомогою спеціального безкоштовного набору, який буде відправлений поштою. Гарантія на такі пристрої збережеться навіть після самостійної заміни.

У набір входить нова мідна основа, нова прокладка, термопаста Arctic MX-5 об'ємом 0.8 гр, серветка, додатковий холодоагент та набір із чотирьох коротких гвинтів для підошви водоблоку. Подивитися, як відбувається процес заміни дефектних частин, можна у відео нижче.

Вам может быть интересно