купував більше року наза, за рік єксплуатації ніяких недоліків не виявих, тести в іграх програмах можете знайти на ютубі, скажу коротку ціна=якість, хочете холодніше купуйте з 3 вентиляторами, я купував за 12к зараз бачу на 1к дрожче, усі сучасні ігри в 1080 тягне на ультрах/ високих, якщо ж вмикати трасування то вже стяє тяжко(на прикладу парі з r5500 +32озу, РДР2 ульра + трасування -+45 фпс - малувато, але і без трасування гра дуже красива, були сумніви щоб купити 4060(8гб), але як я зрозумів що по чистій продуктивності не беручи до уваги длсс 3,5, 3060 такаж а то і мощнее за 4060. Вообщем рекомндую за 12/13к дуже хороша карта.Альтернатива від АМД-6600хт вона на приблизно такаж , якщо не вмикати трасування і генерацію кадрів