Гаряча штучка! При 100% навантаженні прогрівається до 84°С, вентилятори крутятся на максимум 4400 rpm. Але не тротлить, і це тішить. На максимальних обертах вентилятори помітну шумлять, але без навантаження (або при помірному навантеженні) працюють досить тихо. Це теж тішить.
Всі конденсатори що можно роздивитися - під единим нахилом (мають стояти рівно). Артифактів, збоїв - не виявленно. Працюе в цілому не погано. Поки монітор 4к не взяв, сказати як по максимуму в тандемі за райзен 7 7700 себе проявляе - не можу, всеж сетап мае бути збалансованний, процессор+відеокарта+монітор+все інше.
Тиха, швидка та на диво холодна карта. 5080 явно холодніша за 5090 Astral. Але Doom з Path Tracing не потянула взагалі, тільки з Ray Tracing можна грати. 5K роздільна здатність їй також не по зубах - не вистачить 16Гб пам'ятi. В остальному, альтернатив немає. +на диво гарна підсвітка у вертикальному положенні (хоча я їх не дуже люблю)
Все, що потрібно для отримання бонусів - зареєструватися на сайті і за допомогою кнопки «Партнерство» і коду товару згенерувати ваше реферальне посилання.