Монітор Samsung 49" Odyssey OLED G9 G95SC (LS49CG954SIXUA) Silver / OLED / 240 Гц
Код товару: 518906
Немає в наявності
Немає в наявності
Аналоги Монітор Samsung 49" Odyssey OLED G9 G95SC (LS49CG954SIXUA) Silver
Діагональ
49″
Роздільна здатність
5120x1440
Тип матриці
Частота оновлення
240 Гц
Час відгуку
0.03 мс
Яскравість
250 кд/м²
Співвідношення сторін
32:9
Діагональ
31.5″
Роздільна здатність
Тип матриці
QD-OLED
Частота оновлення
240 Гц
Час відгуку
0.03 мс
Яскравість
1000 кд/м²
Співвідношення сторін
26.5″
QD-OLED
450 кд/м²
26.5″
480 Гц
450 кд/м²
32″
260 кд/м²
27″
500 Гц
300 кд/м²
500 Гц
Основні
Призначення
49″
5120x1440
32:9
Дисплей
Покриття
Максимальна частота оновлення
250 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
1.07 млрд кольорів
Бітність матриці
10 bit
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
DCI-P3
99 %
Корпус
Інтерфейси
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 2.1
1 x Micro HDMI 2.1
Додаткові інтерфейси
3 x USB 3.0
Можливості
Регулювання висоти
Регулювання кута нахилу
Нахил
від +15° до -2 °
Регулювання висоти
0–120 мм
Додатково
Технологія синхронізації
Радіус кривизни
1800R
Блок живлення
Зовнішній
Споживана потужність у робочому режимі
220 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
Adaptive Sound Pro
Tap View
Nifty Gateway
Smart Calibration
Multi View
My Contents
Wireless DeX
Auto Source Switch+
Game Bar 2.0
Core Sync
Virtual AIM Point
Quantum Dot Color
Game mode
Eye Saver
Flicker-Free
Особливості
Безрамковий дисплей
Вбудовані динаміки
PIP (Picture-in-Picture)
PBP (Picture-by-Picture)
HDR10
Динаміки
2 x 5 Вт
Додатково
DisplayHDR True Black 400
Gaming Hub забезпечує миттєвий доступ до найкращих потокових сервісів і ваших улюблених консолейдай
Bluetooth 5.2
Wi-Fi 5
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення 1.5м
Кабель DisplayPort
Кабель HDMI to Micro HDMI
Габарити
1194.7 x 529.3 x 236.9 мм (з підставкою)
1194.7 x 365.0 x 180.8 мм (без підставки)
Вага
12.9 кг (з підставкою)
9.2 кг (без підставки)
Колір
Сріблястий
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Samsung
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
24 місяці
Функціональність
4
Якість
5
Ціна
4.3
Артем
5
Функціональність
Якість
Ціна
Після року доповню відгук
Переваги
Якісна соковита картинка, звук цілком гідний, для відстані від моніка 0,5-1м більш ніж достатньо
Недоліки
Поки не виявлені
Вампір
Монітор шикарний, найкраще з того, що я бачив
Переваги
Недоліки
Не виявив
Володимир
Нічого не помітив критичного
Ярослав