Монітор Samsung 32" Odyssey OLED G8 (LS32DG800SIXUA) Silver (Відновлено продавцем, 878616) / OLED / 240 Гц
Код товару: 878616
Немає в наявності
Немає в наявності
Зверніть увагу!
Товар був у використанні.
'Сліди використання, комплектація на фото'
Аналоги Монітор Samsung 32" Odyssey OLED G8 (LS32DG800SIXUA) Silver (Відновлено продавцем, 878616)
Діагональ
32″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
240 Гц
Час відгуку
0.03 мс
Яскравість
250 кд/м²
Співвідношення сторін
Діагональ
26.5″
Роздільна здатність
Тип матриці
QD-OLED
Частота оновлення
240 Гц
Час відгуку
0.03 мс
Яскравість
450 кд/м²
Співвідношення сторін
26.5″
QD-OLED
360 Гц
1000 кд/м²
500 Гц
500 кд/м²
27″
300 кд/м²
480 Гц
450 кд/м²
32″
260 кд/м²
Основні
Призначення
Підсвічування
OLED
Дисплей
Покриття
Максимальна частота оновлення
250 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
1 млрд кольорів
Бітність матриці
10 bit
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
DCI-P3
99 %
Корпус
Інтерфейси
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 2.1
Додаткові інтерфейси
2 x USB 3.0
1 x USB Type-B
1 x mini-Jack (3.5 мм)
Можливості
Регулювання висоти
Поворот на 90°
Регулювання кута нахилу
Нахил
вiд +25° до -2 °
Поворот монітора (Pivot)
90 °
Обертання підставки (Swivel)
вiд +30° до −30° °
Регулювання висоти
0–120 мм
Додатково
Технологія синхронізації
Блок живлення
Зовнішній
Споживана потужність у робочому режимі
52 Вт
Фірмові технології
Flicker Free
Eye Saver Mode
Quantum Dot Color
Image Size
Black Equalizer
Virtual AIM Point
Core Sync
Game Bar
Особливості
Безрамковий дисплей
Вбудовані динаміки
HDR10
Динаміки
2 x 5 Вт
Додатково
Наявність Smart TV
Wi-Fi (802.11ac)
Bluetooth 5.2
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення 1.5 м
Кабель HDMI
Кабель DisplayPort
Габарити
719.7 x 584.6 x 263.5 мм (з підставкою)
719.7 x 414.7 x 49.2 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
815 x 200 x 530 мм
Вага
8.4 кг (з підставкою)
5.3 кг (без підставки)
Вага в упаковці
12 кг
Колір
Сріблястий
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Samsung
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
3 місяці
Функціональність
Якість
Ціна