Монітор Samsung 27" Odyssey G3 (LS27DG300EIXCI) Black / VA / 180 Гц
Код товару: 665136
6 599
-12%
Закінчується
Закінчується
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Пропозиція товару з уцінкою
Причина уцінки
Сліди використання, комплектація на фото
Послуги
Перевірка на биті пікселі
399
Детальніше
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
Розширена гарантія
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Разом дешевше
-124
Характеристики Монітор Samsung 27" Odyssey G3 (LS27DG300EIXCI) Black
Основні
Призначення
Діагональ
27″
Роздільна здатність
Тип матриці
VA
Підсвічування
W-LED
Співвідношення сторін
Дисплей
Покриття
Час відгуку
1 мс
Максимальна частота оновлення
180 Гц
Яскравість
250 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
16.7 млн кольорів
Бітність матриці
8 bit
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
sRGB
95 %
Корпус
Можливості
Регулювання висоти
Поворот на 90°
Регулювання кута нахилу
Нахил
от +20° до -5 °
Поворот монітора (Pivot)
90 °
Обертання підставки (Swivel)
Регулювання висоти
0–120 мм
Додатково
Технологія синхронізації
Блок живлення
Зовнішній
Споживана потужність у робочому режимі
35 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
Flicker Free
Black Equalizer
Virtual AIM Point
Eco Saving Plus
Eye Saver Mode
Особливості
Безрамковий дисплей
HDR10
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення 1.5 м
Кабель DisplayPort
Габарити
618.2 x 520.6 x 234.2 мм (з підставкою)
618.2 x 376.9 x 92.4 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
694 x 207 x 454 мм
Вага
4.4 кг (з підставкою)
2.9 кг (без підставки)
Вага в упаковці
6.4 кг
Бренд
Samsung
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
24 місяці
Функціональність
Якість
Ціна
Лена
5
Функціональність
Якість
Ціна
Переваги
Недоліки
Саша
3.7
Вже два тижні користуюсь монітором, хороша картинка, але постійно дратує звук від блоку живлення.
Переваги
Недоліки
Костя
5
Станіслав
4.3
Костя
3.7
Монітор непоганий, але краще взяти G5 з 2К. На 27 дюймах пікселі дуже помітні, якщо Full HD.
Станіслав
4.7
Владик
Саша
4.3
Перейшов з 19" монітора на цей, і дуже радий. Тепер подивлюсь, як він працює далі.
Міша
Данко
Максим
4.7
Владислав
Уже год як я користуюсь цим монітором, і все працює добре, ніяких проблем.
Олег
Цей монітор класний, зображення дуже чітке.
Максимка
Владислав
Большой дисплей.
Не обнаружил