Телевізор Kivi 55" 55U820KB Black
Код товару: 826153
17 999
Є в наявності
Є в наявності
+284 бонуса
Способи оплати
Доставка/самовивіз
Основні
Призначення
Для спальні
Для вітальні
Тип
Діагональ
Роздільна здатність
Співвідношення сторін
16:9
Матриця
ADS
Підсвічування
Операційна система
Google TV
Об'єм постійної пам'яті
8 ГБ
Процесор зображення
4 ядра
Hdr
Підтримка функції HDR
Дисплей
Форма екрану
Плоский
Покриття
Матове
Частота оновлення
60 Гц
Час відгуку
6 мс
Передача кольору
1.07 мільярдів кольорів
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
Статична контрастність
Бездротові технології та роз'єми
Бездротові технології
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.1
Роз'єми
3 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x miniRCA
1 x Optical (OUT)
jack 3.5 mm (OUT)
LAN (RJ-45)
CI Slot
Тюнери
Цифровий тюнер
DVB-T
DVB-T2
DVB-C
HbbTV
Звук
Загальна потужність звуку динаміків
24 Вт
Кількість динаміків
2 динаміка
Сабвуфер
Без сабвуфера
Додатково
Система звучання Dolby Atmos
Додатково
Vesa
300x300 мм
Споживана потужність
182 Вт
Голосове керування
Спосіб управління
Голосове управління
Chromecast
Технології
HLG
Dolby Vision
4K Upscaling
Габарити і вага
Габарити без підставки
1226 x 89 x 720 мм
Габарити з підставкою
1226 х 278 х 773 мм
Вага з підставкою
11 кг
Колір
Чорний
Рік випуску
Комплектація
Телевізор
Підставка
Пульт дистанційного керування
Інструкція
Гарантійний талон
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Kivi
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
12 місяців