Телевізор Kivi 40" 40F800KB Black
Код товару: 826156
7 555
-6%
Є в наявності
Є в наявності
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Доставка/самовивіз
Основні
Призначення
Для спальні
Для вітальні
Геймерський
Тип
Діагональ
Роздільна здатність
Співвідношення сторін
16:9
Матриця
ADS
Підсвічування
Операційна система
Google TV
Об'єм постійної пам'яті
8 ГБ
Процесор зображення
4 ядра
Hdr
Підтримка функції HDR
Дисплей
Форма екрану
Плоский
Покриття
Матове
Частота оновлення
60 Гц
Час відгуку
8 мс
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
Статична контрастність
Бездротові технології та роз'єми
Бездротові технології
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.1
Роз'єми
2 x HDMI
1 x LAN
1 x композитний (вхід)
1 x mini-jack 3.5 мм (вихід)
1 x S/PDIF
2 x USB 2.0
1 x CI
CI Slot
Тюнери
Цифровий тюнер
DVB-T
DVB-T2
DVB-C
HbbTV
Звук
Загальна потужність звуку динаміків
20 Вт
Кількість динаміків
2 динаміка
Сабвуфер
Без сабвуфера
Додатково
Система звучання Dolby Atmos
Додатково
Vesa
200x200 мм
Споживана потужність
87 Вт
Голосове керування
Спосіб управління
Голосове управління
Chromecast
Технології
HLG
Dolby Digital
Dolby Atmos
Габарити і вага
Габарити без підставки
893 x 509 x 82 мм
Габарити з підставкою
893 x 561 x 198 мм
Вага без підставки
5.5 кг
Вага з підставкою
7 кг
Колір
Чорний
Комплектація
Телевізор
Підставка
Пульт дистанційного керування
Інструкція
Гарантійний талон
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Kivi
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
12 місяців
  • За якісний звук відповідають два динаміки потужністю 2x10 Вт із підтримкою Dolby Atmos і Dolby Digital, створюючи ефект об’ємного звучання без зовнішніх акустичних систем.
  • Модель виконана в чорному корпусі з пластиковими ніжками (відстань між ними — 700 мм) і підтримує VESA 200x200 мм для настінного монтажу. Передбачено функції таймера сну, блокування від дітей і телетексту.