ОЗП G.Skill DDR5 64GB (2x32GB) 5200Mhz Ripjaws S5 Black (F5-5200J4040A32GX2-RS5K)
Код товару: 649004
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
32 ГБ
Частота
5200 МГц
Схема таймінгів
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
32 ГБ
Частота
5600 МГц
Схема таймінгів
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6400 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
5.2 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL40
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
AMD EXPO
Без підтримки профілю AMD EXPO
Напруга живлення
1.1 В
Додатково
Особливості
Охолодження модуля
Low Profile
Додатково
Алюмінієве тепловідведення
Підтримка XMP 3.0
SPD Speed 4800MHz
SPD Voltage 1.1V
Колір
Чорний
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
G.Skill
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
  • Компактний низькопрофільний дизайн. Завдяки низькопрофільній висоті всього 33 мм пам'ять Ripjaws S5 - ідеальний вибір для компактних ПК або систем із великими процесорними кулерами
Функціональність
Якість
Ціна
Максим
На яких вона чипах ? hynix чи micron
5200 МГц
5600 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6400 МГц