Код товару: 866943
16 999
В наявності 1 шт
В наявності 1 шт
Зверніть увагу!
Товар був у використанні.
'Сліди використання, комплектація на фото'
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
+9 місяців додаткової гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Заміна / установка ОЗУ/SSD/HDD ПК
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Детальніше
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Тип
Призначення
Обсяг одного модуля
Кількість модулів
2 шт.
Форм-фактор
Частота
6.4 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL32
Схема таймінгів
ECC-пам'ять
Підтримка ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Особливості
Охолодження модуля
Додатково
Алюмінієве тепловідведення
Підтримка XMP 3.0
Габарити
133.35 x 31.25 x 6 мм
Габарити в упаковці
150 x 53 x 23.6 мм
Вага
66 г
Вага в упаковці
91 г
Колір
Чорний
Статус ОЗП
Відновлена продавцем
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
GoodRAM
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
3 місяці
Функціональність
Якість
Ціна
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
6400 МГц
Схема таймінгів
16 ГБ
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц