Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCG (90LM0AG1-B01370) Black / IPS / 160 Гц
Код товару: 684536
Архівний
Архівний
Аналоги Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCG (90LM0AG1-B01370) Black
Діагональ
27″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
160 Гц
Час відгуку
1 мс
Яскравість
400 кд/м²
Співвідношення сторін
Діагональ
27″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
360 Гц
Час відгуку
1 мс
Яскравість
350 кд/м²
Співвідношення сторін
160 Гц
0.5 мс
400 кд/м²
31.5″
180 Гц
300 Гц
180 Гц
0.3 мс
600 кд/м²
34″
SVA
Основні
Призначення
IPS
Підсвічування
LED
Дисплей
Покриття
Максимальна частота оновлення
Статична контрастність
1000:1
Динамічна контрастність
Передача кольору
1.07 млрд кольорів
Бітність матриці
10 bit
Розмір пікселя
0.155 мм
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
DCI-P3
95 %
sRGB
130 %
Корпус
Інтерфейси
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 2.1
Додаткові інтерфейси
1 x USB Type-C
1 x miniJack (3.5 мм)
Можливості
Регулювання висоти
Регулювання кута нахилу
Поворот на 90°
Нахил
от +20° до -5 °
Поворот монітора (Pivot)
90 °
Обертання підставки (Swivel)
Регулювання висоти
0–120 мм
Додатково
Технологія синхронізації
Блок живлення
Вбудований
Споживана потужність у робочому режимі
30 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
Flicker Free
Low Blue Light
GamePlus
GameVisual
Trace Free Technology
Extreme Low Motion Blur
Shadow Boost
Особливості
Безрамковий дисплей
HDR10
Технологія Power Delivery
Додатково
Замок Kensington
DisplayHDR 400
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Кабель DisplayPort
Габарити
614 x 510 x 219 мм (з підставкою)
614 x 367 x 90 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
719 x 240 x 460 мм
Вага
6.6 кг (з підставкою)
3.8 кг (без підставки)
Вага в упаковці
9.1 кг
Колір
Примітка
Політика виробника щодо «битих пікселів»
Бренд
Asus
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
3 роки
Рекомендовані аксесуари
Якість зображення поза конкуренцією
Два режими виведення зображення
Гра без артефактів
Яскраві кольори, фабричні калібрування
Широкий набір інтерфейсів
ІІ-технології
Компактні розміри, чудова ергономіка
Функціональність
Якість
Ціна
Владислав
Це та сама модель з Dual mode? 4K/160 Гц & 1080p/320Гц Чи я помиляюсь?