Бесплатная услуга сборки
Каталог
Все ОЗУ
Акция
Услуга сборки в подарок к любой полной конфигурации ПК
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Праздничные скидки на игровую периферию ASUS! До 50%
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Що таке "Відновлено продавцем"

20.11.2023

При виборі товарів в інтернет-магазині TELEMART.UA Ви можете зіткнутися з припискою Factory Recertified (або Manufacturer Refurbished), зазначеними в назві товару. Ціна на таку комплектуючу нижча, ніж на нову. Ті, хто в темі, і знають, що таке "реф", розкуповують "залізо" з позначеннями "Factory Recertified" / "Manufacturer Refurbished" як гарячі пиріжки. Ціна знижена, оскільки товар було відновлено на фабриці виробника.

Те саме стосується "заліза" з позначенням "Відновлене продавцем". Це позначення вказує, що товар було повторно сертифіковано фахівцями сервісного центру, а перед продажем пройшов усі стрес-тести та перебуває у робочому стані. Але якщо відновлені на фабриці виробника товари давно мають попит над ринком комп'ютерного заліза, то “відновлені продавцем” не завжди користуються довірою покупців. А даремно. У цій статті ми розповімо про переваги таких товарів і чому їх можна купувати зі спокійною душею, не боячись раптових поломок та збоїв.

Зміст

Що означає позначення товару "Відновлено продавцем"

Комплектуючі з позначенням "Відновлено продавцем" спочатку були повернуті до магазину TELEMART.UA з якихось причин. Фахівці СЦ підготували товар до продажу. Після цього менеджер виставив товар на повторний продаж, але вже за зниженою ціною, як і “Factory Recertified” / “Manufacturer Refurbished”. По суті, це товари з тієї ж категорії “рефів”, які лише протестовані та підготовлені до продажу не на фабриці виробника, а фахівцями СЦ TELEMART.UA.

Чи відрізняється товар із позначенням "Відновлено продавцем" від нового за технічними характеристиками? Ні. Відмінність є лише у ресурсі. Також іноді товари з позначенням "Відновлено продавцем" продаються у спрощеній упаковці.

Чи справді товар ремонтувався

Товари з позначенням "Відновлено продавцем" можуть бути повернені за різними обставинами, і зовсім не обов'язково через поломку:

  • За програмою "Trade-In". Користувач просто змінює свою стару відеокарту на бали. Ці бали покупець використовує як знижку для покупки нової та продуктивнішої відеокарти для апгрейду свого ПК (і вам радимо: Trade-In ).
  • Через візуальні дефекти, хоча це абсолютно нові комплектуючі, які майже не використовувалися.

Насправді більше 95% товарів з позначенням “Відновлено продавцем” ніколи не ремонтувалися. Навіть якщо вам попався товар не у фірмовій, а у простій упаковці без додаткових аксесуарів, він швидше за все ніколи не ламався і справний. В обох описаних випадках фахівці TELEMART.UA проводять діагностику комплектуючих. Тому їхня працездатність і якість гарантовані. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що відеокарта або процесор із позначенням “Відновлено продавцем” готові до використання та знаходяться у відмінному стані. Таке "залізо" оратиме нарівні з новим.

Також важливо наголосити, що TELEMART.UA надає гарантію на відновлені товари. Вона може убезпечити вас від можливих проблем, які можуть виникнути після покупки. Отже, купувати оновлені продавцем товари так само вигідно, як і відновлені на заводі. Технічний стан у комплектуючих як у нових, але ціна нижча. То навіщо переплачувати за ту саму високу якість та надійність?

Зверніть увагу, що на товар із позначенням “Відновлено продавцем” ми даємо гарантію 1 місяць з можливістю придбання додаткової гарантії до 6 місяців.

FAQ

Який стан товару?

Технічно стан товару такий самий, як у нового. Ресурс товару може відрізнятись від ресурсу нового виробу, тому що його раніше використовували. У деяких випадках виріб може мати зовнішній дефект (скіл, подряпину, стерту фарбу), який ніяк не впливає на працездатність і термін служби.

Чому товар так дешево коштує?

Ціна знижена через те, що товар вже використовувався, а його ресурс вже не 100%. У деяких випадках може бути неповна комплектація, про що також написано у картці товару на нашому сайті.

Це вітринний зразок, був у використанні?

Деякі товари з позначенням "Відновлено продавцем" були вітринними зразками та брали участь у тестах. Більшість використовувалася покупцями, причому досить часто – без наступних поломок.

Яка комплектація постачання?

Комплектація може бути неповною. Вона наведена в описі або на фото. Зверніть увагу, що всі фото ціни реальні і відображають повну комплектацію.

Яка гарантія на товар?

1 місяць із можливістю купівлі додаткової гарантії до 6 місяців. Термін додаткової гарантії товару залежить від його категорії.

Вам может быть интересно