ОЗП Patriot SODIMM DDR5 16GB 5600Mhz Signature Line (PSD516G560081S)
Код товару: 591584
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
5600 МГц
Схема таймінгів
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
4800 МГц
Схема таймінгів
2 шт.
6400 МГц
6000 МГц
32 ГБ
4800 МГц
32 ГБ
5600 МГц
Технічні характеристики
1 шт.
Форм-фактор
5.6 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL46
ECC-пам'ять
Підтримка ECC-пам'яті
XMP
Без підтримки профілю XMP
Напруга живлення
1.1 В
Додатково
Додатково
262-контактний модуль SODIMM
Габарити
69 x 30 x 3 мм
Габарити в упаковці
168 x 53 x 16 мм
Вага
9.5 г
Вага в упаковці
18.5 г
Колір
Чорний
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Patriot
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
3 роки
Функціональність
Якість
Ціна
5600 МГц
4800 МГц
6400 МГц
6000 МГц
4800 МГц
5600 МГц