Уцінка монітор Philips 27" Evnia 27M2N3200S/00 Black (Розкрита упаковка, 878651) / IPS / 180 Гц
Код товару: 878651
Немає в наявності
Немає в наявності
Аналоги Уцінка монітор Philips 27" Evnia 27M2N3200S/00 Black (Розкрита упаковка, 878651)
Діагональ
27″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
180 Гц
Час відгуку
0.5 мс
Яскравість
300 кд/м²
Співвідношення сторін
Діагональ
23.8″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
180 Гц
Час відгуку
1 мс
Яскравість
300 кд/м²
Співвідношення сторін
23.8″
200 Гц
0.5 мс
24.5″
SS-IPS
200 Гц
1 мс
0.3 мс
24.5″
SS-IPS
240 Гц
27″
250 кд/м²
Основні
Призначення
IPS
Підсвічування
W-LED
Дисплей
Покриття
Антиблікове
Максимальна частота оновлення
Статична контрастність
1000:1
Передача кольору
16.7 млн кольорів
Бітність матриці
8 bit
Розмір пікселя
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
DCI-P3
95 %
Adobe RGB
90 %
sRGB
128 %
Корпус
Інтерфейси
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
Додаткові інтерфейси
1 x mini-Jack (3.5 мм) IN
1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT
Нахил
от +20° до -5 °
Додатково
Технологія синхронізації
Блок живлення
Вбудований
Споживана потужність у робочому режимі
27.4 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
LowBlue
Flicker free
SmartContrast
SmartImage
Особливості
Безрамковий дисплей
Вбудовані динаміки
HDR10
Динаміки
2 x 2 Вт
Додатково
Замок Kensington
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Кабель HDMI
Кабель DisplayPort
Габарити
615 x 463 x 196 мм (з підставкою)
615 x 369 x 61 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
690 x 420 x 141 мм
Вага
4.71 кг (з підставкою)
4.1 кг (без підставки)
Вага в упаковці
7.25 кг
Бренд
Philips
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
3 роки
'Причина уцінки:
Оригінальна упаковка розкрита. Можливі незначні сліди використання товару.'
Функціональність
Якість
Ціна