ОЗП G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz Ripjaws M5 Neo RGB White (F5-6000J2836G16GX2-RM5NRW)
Код товару: 703561
24 707
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
+12 місяців гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / установка ОЗУ/SSD/HDD ПК
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Тип
Призначення
Обсяг одного модуля
Кількість модулів
2 шт.
Форм-фактор
Частота
6 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL28
Схема таймінгів
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
XMP
Без підтримки профілю XMP
Напруга живлення
1.4 В
Додатково
Особливості
Підсвічування
Охолодження модуля
Додатково
Алюмінієвий тепловідвід
SPD Speed ​​4800 MHz
SPD Voltage 1.1V
Колір
Білий
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
G.Skill
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Продуктивність високошвидкісної пам'яті DDR5
Випробуйте DDR5 у стилі
Створено для виняткової якості
Синхронізація із системним освітленням
Підтримка AMD EXPO
Функціональність
Якість
Ціна
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
6000 МГц
Схема таймінгів
16 ГБ
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц