Озп G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz Aegis (F4-3200C16D-16GIS) (Відновлено продавцем, 878416)
Код товару: 878416
Немає в наявності
Немає в наявності
Зверніть увагу!
Товар був у використанні.
'Сліди використання, комплектація на фото'
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
1 шт.
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3600 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL16
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 70 °C
Температура зберігання
Від −40 до +85 °C
Особливості
Охолодження модуля
Додатково
Термонаклейки, що розсіюють тепло
Підтримка XMP 2.0
Колір
Чорний з червоним
Статус ОЗП
Відновлена продавцем
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
G.Skill
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
3 місяці
Функціональність
Якість
Ціна
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3600 МГц