Уцінка блок живлення Gigabyte P550SS 550W (GP-P550SS) Black (Сліди використання, 878789)
Код товару: 878789
Немає в наявності
Немає в наявності
Технічні характеристики
Форм-фактор
ATX
Потужність
550 Вт
Вентилятор
120
ККД (Сертифікат 80 Plus)
Корекція коефіцієнта потужності (PFC)
Активний
Вихідні характеристики
+5V
20 А
+3.3V
20 А
+12V1
45.8 А
-12V
0.3 А
+5Vsb
3 А
Роз'єми
Підключення до материнської плати
20+4 pin
Підключення до відеокарт
6+2-pin 2 шт.
Живлення процесора
4 pin, 8 pin
Кількість роз'ємів 4-pin Molex
3 шт
Кількість роз'ємів SATA
5 шт
Зовнішній вигляд
Колір
Чорний
Габарити
150 x 140 x 86 мм
Додаткові характеристики
Відстібаються кабелі
Захист від перевантажень
Статус БЖ
Відновлен продавцем
Додатково
Безпека
OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо)
OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
OPP (Захист від перевантаження)
OTP (Захист від перегріву)
SCP (Захист від короткого замикання)
UVP (Захист від зниження напруги в мережі)
Примітка
Бренд
Gigabyte
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
'Причина уцінки:
На товарі присутні незначні сліди експлуатації'