Код товару: 878162
Немає в наявності
Немає в наявності
Зверніть увагу!
Товар був у використанні.
'Сліди використання, комплектація на фото'
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
2666 МГц
Схема таймінгів
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
3000 МГц
Схема таймінгів
1 шт.
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL16
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.2 В
Додатково
Особливості
Охолодження модуля
Колір
Чорний
Статус ОЗП
Відновлена продавцем
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Corsair
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
3 місяці
Функціональність
Якість
Ціна
2666 МГц
3000 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц