Моноблок Asus 23.8" Vivo AiO V241EAK-BA050M (90PT02T2-M06860) Black/Gold (Відновлено продавцем, 855873) / Intel Core i3-1115G4, 2 ядра / Intel UHD Graphics / 8 ГБ (DDR4) / 256 ГБ (SSD)
Код товару: 855873
11 999
-40%
В наявності 1 шт
В наявності 1 шт
Зверніть увагу!
Товар був у використанні.
'Сліди використання, комплектація на фото'
Способи оплати
Послуги
Комлексне налаштування
Детальніше
Встановлення Windows
Детальніше
Додаткові програми
499
Установка/оновлення драйверів апаратних пристроїв
Стабільна робота всіх пристроїв – встановимо та оновимо драйвери до актуальної версії
+9 місяців додаткової гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Заміна / встановлення відеокарти, плати розширення
Встановимо або замінимо відеокарту чи плату розширення – монтаж і перевірка роботи системи
Перенесення та збереження інформації (файли, вибрані сайти, паролі)
Без втрати даних – перенесемо файли, закладки та паролі на новий пристрій
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Характеристики Моноблок Asus 23.8" Vivo AiO V241EAK-BA050M (90PT02T2-M06860) Black/Gold (Відновлено продавцем, 855873)
Тип
Дисплей
Діагональ
Роздільна здатність
1920x1080
Тип матриці
IPS
Яскравість
250 кд/м²
Дисплей у короткі
23.8" (1920x1080, IPS)
Процесор
Процесор
Intel Core i3-1115G4
Кількість ядер
Тактова частота
Кількість потоків
4 потока
Об'єм кеша L3
Відеокарта
Відеокарта
Intel UHD Graphics
Тип
Інтегрована
Додатково
Максимальна динамічна частота графіки: 1.25 ГГц
Материнська плата
Бездротові технології
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.0
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті
Внутрішній накопичувач
SSD
Обсяг SSD
Порти
Порти
2 x HDMI
4 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 2.0
1 x LAN (RJ-45)
1 x mini-Jack (3.5 мм)
Додатково
Наявність підсвічування
Без підсвічування
Потужність блоку живлення
90 Вт
Оптичний привід
Без оптичного приводу
Програмне забезпечення
DOS
Клавіатура+миша
Вбудована web-камера
Вбудований мікрофон
Колір
Примітка
Бренд
Asus
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
3 місяці