Корпус GAMEMAX MT508 500W (MT508-500W) Black
Код товару: 055363
Архівний
Архівний
Форм-фактор
ATX
Micro-ATX
Mini-ITX
Тип
Наявність блоку живлення
Потужність БЖ
500 Вт
3.5″ внутрішніх відсіків
3 x 3.5″ внутрішніх відсіків
5.25″ відсіків
3 x 5.25″ відсіків
Слотів розширення
7 слотів розширення
Форм-фактор
ATX
Micro-ATX
Mini-ITX
Тип
Наявність блоку живлення
Потужність БЖ
400 Вт
3.5″ внутрішніх відсіків
3 x 3.5″ внутрішніх відсіків
5.25″ відсіків
1 x 5.25″ відсік
Слотів розширення
7 слотів розширення
600 Вт
2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
Основне
Форм-фактор материнської плати
Підсвічування
Без підсвічування
Охолодження
Загальна кількість встановлених вентиляторів
Додаткові вентилятори (на задній панелі)
Можливість встановити СРО
Без можливості встановити СВО
Максимальна висота кулера
150 мм
Блок живлення
500 Вт
Розташування відсіку для БЖ
Верхнє розташування відсіку для БЖ
Вентилятор БЖ
120 мм
Відсіки
3 x 5.25″ відсіків
Кількість слотів розширення
Порти
Порти
2 x USB 2.0
1 x порт для навушників
1 x порт для мікрофона
Розташування портів
Додатково
Максимальна довжина відеокарти
330 мм
Матеріал
Сталь
Дизайн фронтальної панелі
Габарити
420 x 377 x 178 мм
Вага
4.3 кг
Колір
Рекомендовані аксесуари
Системи охолодження
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
GAMEMAX
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• ТОВ "ТМР" , ЄДРПОУ 42316322,
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
12 місяців
Функціональність
Якість
Ціна
500 Вт
400 Вт
1 x 5.25″ відсік
600 Вт