Корпус Frontier Yoda 400W (F56A-400-W) Black
Код товару: 084356
Основне
Тип
Форм-фактор материнської плати
ATX
Micro-ATX
Mini-ITX
Підсвічування
Без підсвічування
Охолодження
Можливість встановити додаткові вентилятори
1 x 120 мм (на передній панелі)
1 x 120 (на бічній панелі)
1 x 80 мм (на задній панелі)
Дивитися вентилятори для корпуса
Можливість встановити СРО
Без можливості встановити СВО
Максимальна висота кулера
145 мм
Блок живлення
Наявність блоку живлення
Розташування відсіку для БЖ
Верхнє розташування відсіку для БЖ
Відсіки
Кількість 5.25″ відсіків
1 x 5.25″ відсік
Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків
2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
Кількість 2.5″ відсіків
2 x 2.5″ відсіків
Кількість слотів розширення
7 слотів розширення
Порти
Порти
1 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 x порт для навушників
1 x порт для мікрофона
Розташування портів
Додатково
Максимальна довжина відеокарти
360 мм
Матеріал
Сталь з пластиком
Товщина стінок
0.5 мм
Габарити
400 x 175 x 410 мм
Вага
3.8 кг
Колір
Рекомендовані аксесуари
Системи охолодження
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Frontier
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
12 місяців