Бездротові миші
Бездротові миші вже давно стали дуже популярними, тому що дають змогу обходитися без дроту. Це робить геймінг зручнішим і надає ігровому персонажу ще більшої мобільності. Відійшли в минуле "наскоки" мишки на власний дріт на килимку і подальше відчуття гніву у геймерів.
Миші бездротові бувають як ігрові, так і для робочих завдань. Інтернет-магазин TELEMART.UA пропонує купити бездротову мишу будь-якого з 3-х типів залежно від призначення:
Переваги бездротових мишей
Мишка для ноутбука бездротова не тільки зручніша у використанні. У неї є й інші переваги порівняно з дротовими девайсами:
- Підключення має радіус сигналу 10 метрів. Тепер ви не обмежені довжиною дроту. Якщо вам незручно сидіти за метр від монітора і користуватися мишкою, розташовуйтеся на будь-якій комфортній відстані (наприклад, 2-3 метри).
- Комп'ютерна миша бездротова 3-го (останнього) покоління не потребує спеціального донгла, який під'єднується через порт до ноутбука або ПК. Вона встановлює зв'язок з комп'ютером через блютуз, який вбудований в усі сучасні моделі ПК і ноутбуків. Тому у вас буде більше вільних роз'ємів для інших девайсів.
- Для миші з Bluetooth-підключенням не потрібні спеціальні драйвери. Просто підключив, і користуєшся!
- Повна свобода в пересуваннях по столу чи будь-якій іншій площині. Це якраз доречно для художників-початківців і веб-дизайнерів. Адже вони вчаться малювати не за допомогою планшетки, а мишею.
- Величезний вибір розмірів, кольорів, форм, модифікацій з різними технічними характеристиками. Щойно розробники бездротових мишей побачили її популярність серед користувачів, вони стали щорічно створювати все нові різновиди девайсів. З таким величезним вибором, який є у 2023 році, ви легко знайдете варіант мишки під свої вимоги та бюджет.
- Висока автономність. Хтось вважає недоліком постійну потребу бездротової мишки в підзарядці. Насправді на всіх сучасних моделях є енергозберігаючий режим (частота опитування 125 Гц). У ньому виріб на парі батарейок АА пропрацює до 1400 годин! Але навіть в “ігровому” режимі з частотою 1000 Гц миша комп'ютерна бездротова пропрацює до 500 годин.
- Довговічність у роботі мишки без підзарядки дає нову перевагу: ви зможете користуватися нею де завгодно і коли завгодно. Наприклад, на природі, в дорозі (в купе поїзда), навіть на пляжі! Це дуже зручно, якщо ви працюєте віддалено, і звикли поєднувати роботу з відпочинком. Блекаути тепер теж не перешкода – на акумуляторі мишка пропрацює в середньому 60 годин (або 45-50 годин з підсвічуванням).
Типи бездротових мишей
Залежно від джерела живлення бездротові девайси діляться на 2 види:
- На батарейках. Навіть при щоденній багатогодинній експлуатації пари батарейок вистачає в середньому на місяць.
- Акумулятор. Живлення батареї забезпечує док-станція (“стакан”), куди мишку ставлять на підзарядку. Це більш економічний варіант, адже батарея може служити роками без заміни, а батарейки потрібно постійно докуповувати. З іншого боку, вам доведеться всюди брати в дорогу такий важливий аксесуар, як “стакан”. Та ще й стежити, щоб на нього не потрапила рідина і не вивела його з ладу.
Залежно від інтерфейсу підключення, бездротові мишки також діляться на 2 види:
Bluetooth вигідніший тим, що для нього не потрібен донгл (спеціальний пристрій зв'язку з мишкою, який під'єднується до комп'ютера через роз'єм). Також для нього не потрібно встановлювати драйвери. Але такий вид інтерфейсу витрачає більше електроенергії.
Як вибрати бездротову мишку
Вирішили купити мишу бездротову? Тоді скористайтеся цим простим фільтром і знайдіть модель саме з тими характеристиками і технічними можливостями, які вас цікавлять.
Технологія сенсора:
Важко сказати, сенсор якої з цих технологій кращий чи гірший. Будь-який з них “не зриває” під час різких рухів мишкою по килимку.
Тип сенсору:
Максимальне DPI:
Особливості:
Функціонал:
Колір:
Як доглядати й обслуговувати бездротову мишу
Бездротова миша, купити яку дуже вигідно в магазині TELEMART.UA, має стояти на килимку. Не тільки тому, що мишка легко і комфортно по ньому ковзає. Килимок захищає від пилу і прилипання мікроворсинок до гумових або пластикових ніжок. Також потрібен особливий догляд за датчиком, оскільки він найбільш чутливий до пилу. Протріть датчик ватною паличкою або серветкою, змоченою в розчині ізопропілового спирту. Місце навколо ніжок очистіть простою зубочисткою або тією ж ватною паличкою. Килимок обробляйте мікрофіброю хоча б раз на місяць.
Вам потрібна портативна мишка? Як вибрати модель, щоб у ній була і ергономіка, і якісні матеріали, і комфортна для долоні вага, і вигідна ціна? Приїжджайте в будь-який шоурум TELEMART.UA, і наші менеджери виберуть найкращий варіант під будь-який запит. Заодно ви протестуєте мишку на зручність хвата і тактильні відчуття. Замовити мишку онлайн можна на сайті через спеціальну форму. Доставка по всій Україні.