Сдавай старое железо в Trade-In и получай дополнительную скидку до 10%
Каталог
Акция
Бесплатная диагностика для ПК и ноутбуков в TELEMART.UA
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Захищено: FSP Hydro PTM Pro - король постачання енергії для вашого ПК

21.04.2021

Блок живлення від одного з лідерів індустрії (а компанія FSP вже досить довго хазяїнує у ТОП-10 виробників) постачається у файному яскравому боксі. Після розпакування та видалення верхньої частини пакувального матеріалу, нашому погляду з'являється корпус блоку живлення, покритий спеціальною фарбою, що робить поверхню матовою і шорсткою. Сам блок живлення займає лише трохи більш ніж половину коробки. Другу частину займає комплект дротів та кабелів, адже блок має модульну конструкцію .

Збоку знаходиться наклейка з назвою серії - Hydro PTM Pro. Hydro - це найбільш вдосконалена лінійка блоків живлення від FSP, як стверджує виробник у цієї лінійки всі конденсатори - японські й решта компонентів тільки самої високої якості, PTM - це Platinum рівень ефективності, а приставка Pro - це відповідність новому екологічному стандарту IEC62368 , який передбачає новітні технології «зеленої» енергетики й оновлення систем безпеки пристроїв до нового рівня.

Одна з переваг цього блоку - вищезгадана модульна система підключення кабелів , завдяки чому є можливість не захаращувати нутрощі комп'ютера зайвими проводами.

 

Модель на 850 Вт - не найстарша модель в лінійці. Всього є п'ять моделей - 650 Вт, 750 Вт, 850 Вт, 1000 Вт, 1200 Вт. На етикетці видно інформацію по току на кожну напругу. + 5Vsb розшифровується як 5V stand by - стільки видає FSP Hydro PTM Pro в умовно вимкненому стані - якщо до нього подається електрострум та не вимкнений вмикач на задній панелі. Що, поміж іншого, робить його повністю сумісним із сучасними стандартами ATX12V v2.4 й EPS12V v2.92 .

Конструкція пристрою належить до т.зв. «Single rail PSU», тобто до блоків живлення з єдиною потужною шиною +12 вольт. Решта номіналів отримуються з цієї шини завдяки DC-DC перетворювачам. Ця схема дозволяє мати навіть всю потужність на одному виході +12 вольт та забезпечувати потужністю за потребою інші виходи. У FSP Hydro PTM Pro зроблені кілька фізичних виходів, на кожен з яких можна під'єднати кабель з 2-3 роз'ємами.

На задній панелі знаходиться перемикач ECO режиму. При його включенні вентилятор управляється за наступною схемою: до 30-40% завантаження він не працює, а вмикається тільки після досягнення цього навантаження, та змінює обороти в залежності від температури. Тому при 50% завантаження рівень шуму тримається близько 15 dB, а при 100% - трохи менш як 30 dB . Сприяє низькому рівню шуму і застосований в вентиляторі гідродинамічний підшипник в якому елементи кочення замінені рідиною.

Зверніть увагу! Чим потужніше ви виберете блок живлення з серії FSP Hydro PTM Pro, тим рідше буде включатися вентилятор і тим тихіше буде у вас на робочому місці.

Роз'єми для підключення кабелів наближеним планом.

POWER NEVER ENDS – «Енергія ніколи не закінчиться», гордо повідомляє нам напис на корпусі. І не дарма. Цей флагман компанії FSP зібрано з кращих компонентів, найкритичніші з яких, наприклад електролітичні конденсатори - японські.

Далі поглянемо на FSP Hydro PTM Pro зсередини.

Схема з перетворювачем DC-DC, забезпечує стабільні та точні параметри на виході, що дозволяє блоку живлення видавати винятковий максимум +/- 1% спотворення напруги на всьому діапазоні потужності.

FSP Hydro PTM Pro гарантовано працює з ККД не менше 92% при навантаженні 50% від номінальної потужності, що закріплене стандартом 80+ Platinum.

Окремо відзначимо наявність конформного покриття. Воно забезпечує роботу блока при достатньо брудному повітрі та вологості до 95%. Це вже друга лінійка від FSP що розроблена з цим додатковим захистом - перша була Hydro G Pro.

Як і належить блоку живлення такого рівня, в ньому реалізовано безліч захистів, які, своєю чергою, відповідають безлічі сучасних стандартів.

OVP, UVP, OPP (захист від перенапруги), SCP (захист від короткого замикання) і OTP (захист від перегріву), повний захист для забезпечення безпеки вашого обладнання.

Кабелі зроблені за останньою модою - плоскими. І самі кабелі й роз'єми - кардинально чорні.

Для зручності - усі роз'єми підписані.

 

Чи можна рекомендувати FSP Hydro PTM Pro для використання вдома і в офісі? Однозначно. Багато хто забуває, що крім потужності, блоки живлення відрізняються ще і якістю електроструму, що видається у внутрішню мережу комп'ютера. При цьому, в потужному ПК, блок живлення не є самим вже дорогим компонентом, наприклад Hydro PTM Pro 850Вт коштує трохи більше ніж $200 в роздріб. Якщо порівняти з вартістю процесора або відеокарти, особливо сьогодні… І буде прикро, якщо ви отримаєте нестабільну роботу, а то і вихід з ладу критичних компонентів типу процесора, материнської плати, або коштовної відеокарти через економію на блоці живлення.

 

Наскільки сам виробник настільки впевнений в серії FSP Hydro PTM Pro? Настільки, що дає на неї термін гарантії що вражає - 10 (!) років.

 

Приємних вам покупок і задоволення від їх використання!

 

Товары из публикации

Блок питания FSP Hydro PTM Pro 1200W (HPT2-1200M)
Код: 355324
Архивный
Мощность: 1200 Вт
Форм-фактор: ATX
Сертификат: Platinum
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 8 шт.
Блок питания FSP Hydro PTM Pro 750W (HPT2-750M)
Код: 355328
+37бонусов
4.8
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
3
Мощность: 750 Вт
Форм-фактор: ATX
Сертификат: Platinum
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 6 шт.
Блок питания FSP Hydro PTM Pro 850W (HPT2-850M)
Код: 355329
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
3
Мощность: 850 Вт
Форм-фактор: ATX
Сертификат: Platinum
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 8 шт.
Блок питания FSP Hydro PTM Pro 1000W (HPT2-1000M)
Код: 355323
Архивный
Мощность: 1000 Вт
Форм-фактор: ATX
Сертификат: Platinum
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 8 шт.
Блок питания FSP Hydro PTM Pro 650W (HPT2-650M)
Код: 355325
+31бонус
4.7
Есть в наличии
Бесплатная доставка Meest
3
3
10
3
Мощность: 650 Вт
Форм-фактор: ATX
Сертификат: Platinum
Подключения к видеокартам: 6+2-pin 4 шт.
Вам может быть интересно
Партнерство