Монітор Samsung 27" Odyssey G5 S27CG550 (LS27CG550EIXCI) Black / VA / 165 Гц
Код товару: 586105
7 999
-16%
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
Перевірка на биті пікселі
399
Детальніше
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
Розширена гарантія
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Сервіс "Без ремонтів" на 12 місяців
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Разом дешевше
-124
Характеристики Монітор Samsung 27" Odyssey G5 S27CG550 (LS27CG550EIXCI) Black
Основні
Призначення
Діагональ
27″
Роздільна здатність
Тип матриці
VA
Підсвічування
W-LED
Співвідношення сторін
Дисплей
Покриття
Час відгуку
1 мс
Максимальна частота оновлення
165 Гц
Яскравість
300 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
16.7 млн кольорів
Бітність матриці
8 bit
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
Корпус
Інтерфейси
1 x DisplayPort
1 x HDMI
Додаткові інтерфейси
1 x USB 2.0 (Service)
1 x mini-Jack (3.5 мм)
VESA
Додатково
Технологія синхронізації
Радіус кривизни
1000R
Блок живлення
Зовнішній
Споживана потужність у робочому режимі
40 Вт
Фірмові технології
Black Equalizer
Refresh Rate Optimizor
Low Input Lag
Super Arena Gaming UX
Auto Source Switch+
Особливості
Безрамковий дисплей
Вигнутий екран
HDR10
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Адаптер живлення
Кабель живлення
Кабель DisplayPort
Габарити
616.6 x 477.4 x 272.6 мм (з підставкою)
614.6 x 382.8 x 120 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
679 x 188 x 438 мм
Вага
4.1 кг (з підставкою)
3.7 кг (без підставки)
Вага в упаковці
5.7 кг
Колір
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Samsung
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
24 місяці
Samsung Odyssey G5: повне занурення в ігрову реальність
Максимальна деталізація та ефект присутності
Швидкість, що вирішує результат битви
Технічні характеристики монітора відповідають вимогам, які висуває сучасний кіберспорт:
Інтелектуальні технології для комфорту та перемог
Додаткові функції створюють комфортні умови для багатогодинних сесій:
  • режим Eye Saver — знижує інтенсивність синього світіння, зменшуючи стомлюваність очей;
  • технологія Flicker Free — усуває невидиме мерехтіння екрана, що спричиняє напруження зору;
Функціональність
Якість
Ціна
Всеволод
4.3
Функціональність
Якість
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Топ за гроші
Недоліки
Ghosting
Саша
3.7
Переваги
Недоліки
Саша
5
За такі гроші - справжня знахідка, тепер працювати одне задоволення. Дякую!
Олексій
4.7
Сергійко
5
Рома
Даня
3.3
Станіслав
Купив монітор, немає засвітів, битих пікселів теж немає. Усім рекомендую!
Станіслав
Денис
4.7
Монітор підтримує G-Sync, що дуже круто! Під час ігор ніде не тормозить, зображення чітке і плавне.
Макс
Дима
4
Коля
Приїхав без жодних дефектів, все працює, нічого не скрипить. Користуюсь вже тиждень.
Приїхав дуже швидко, немає битих пікселів, а якість зображення просто чудова.
Микита
Купував у Telemart
Вигнутий екран, детальні налаштування, чітке зображення
Занадто велика стойка для монітору
Костянтин
2
замовляв монітор все чудово працює, але є 3-4биті піксел, та затертісь на корпусі
вигнутий екран
Дмитрий
4.3
Ціна, гостінг майже не помітний, Картинка.
V
Яке кольорове охоплення матриці? SRGB. ARGB.
Михайло
Чи можна спустити монітор вниз або вверх,якщо так неможна,то можливо поміняти підставку
Іван
Яка версiя display port ?
Юрій
Andrew
Яка версія HDMI у цьому моніторі ?