Каталог
Акція
До будь-якої повної конфігурації ПК отримуй послугу збирання у подарунок
До кінця: 00 Днів 00 Годин 00 Хвилин 00 Секунд
content
content
content
Обране Порівняння

Клавіатури для ноутбука

2
Вибрані фільтри:
Ціна(грн)
-
Наявність у магазинах
Рекомендуємо
Оплата частинами
Призначення
Тип
Виробник
Перемикачі
Тип кейкапів
Форм-фактор
Підключення
Інтерфейс підключення
Розкладка
Підсвічування
Особливості
Колір
4.8
Форм-фактор: Компактна
Призначення: Для ноутбука
Підключення: Бездротове
Інтерфейс підключення: Bluetooth, Радіоканал
Розкладка клавіатури: Українська та англійська розкладки
Підсвічування: Однокольорова
4.8
Форм-фактор: Компактна
Призначення: Для ноутбука
Підключення: Бездротове
Інтерфейс підключення: Bluetooth, Радіоканал
Розкладка клавіатури: Українська та англійська розкладки
Підсвічування: Однокольорова

Клавіатура для ноутбука

Клавіатура на ноутбук забезпечує зручність у наборі тексту або в керуванні персонажем під час гри. Хоча на ноуті є власна клавіатура, деяким користувачам звичніше користуватися окремим девайсом, який можна повернути, поставити та зафіксувати під руки окремо від екрану.

Клавіатура ноутбука часто не має підсвічування, яке дуже зручне і важливе в іграх, оскільки виділяє певні комбінації клавіш. Розкладка може бути лише англійською. І нарешті, у клавіатури самого ноута обмежені функції. Окрема клавіатура до ноутбука має більш зручне для геймера натискання, час відгуку, тайпінг кнопки, довжину ходу та ін. Наприклад, для шутерів оптимальними будуть такі характеристики клавіш:

  • Час відгуку 4 мс.
  • Довжина ходу 3,5-4 мм.
  • Сила натискання 45-50 г.
  • Середня гучність клацання (щоб геймер чітко чув, що натиснув на потрібну клавішу).

У більшості ноутбуків власна клава має зовсім інші характеристики клавіш, які більше підходять для набору тексту або листування в соцмережах, але не для геймінгу. І тут є сенс купити клавіатуру на ноутбук.

Види клавіатур під ноутбук

На відміну від стандартних клавіш, клавіатури для ноутбуків бувають лише трьох видів:

  • Ножичні. Вартість нижча, ніж у мембранних, але вища, ніж у механічних. Мають особливу конструкцію перемикачів, які нагадують формою ножиці. Клацають не дуже голосно, але все ж таки створюють більше шуму, ніж мембранні. Ножична конструкція перемикачів досить громіздка і займає багато місця у корпусі. Термін служби невеликий, а ресурс клавіш близько 10 млн натискань.
  • Мембранні. Конструкція включає кілька шарів, у середині яких розташована тришарова мембрана. На честь її названо клавіатуру. Це найтихіші з усіх видів клавіатури. Відмінний варіант, якщо ви живете в кімнаті не одні, і не хочете порушувати спокій інших мешканців. Вона також найбільш герметична, їй не страшна рідина, що пролита зверху. Але “мембранка” має свої мінуси. Ресурс клавіш всього 5 млн. натискань, а експлуатаційний термін ще менший, ніж у ножичних (оскільки мембрани швидко зношуються). Чутливість порівняно низька, а згодом вона стає ще гіршою. Проте ціна на мембранну клавіатуру найнижча.
  • Механічні. У такої клавіатури кожна клавіша забезпечена окремою електричною кнопкою, перемикачем (світлом), механічними контактами та пружиною. Достатньо натиснути кнопку всього на половину, щоб світч спрацював, і виник відгук. Тому хід таких клавіш невеликий, і це дуже вигідно для ігор, особливо у шутерах. Більшість всіх матеріалів (крім кейкапів) виготовлена з металу. З одного боку, це забезпечує найвищу зносостійкість та термін служби (у середньому 50 млн. натискань). Завдяки пружинам клавіша дуже швидко повертається у вихідне положення, а це знову ж таки виграш часу у “стрілялках”. При натисканні на кнопки механічної клавіатури пальці втомлюються менше, тому ви зможете грати довше. З іншого боку, одна модель такої клавіатури може коштувати як дві мембранні. Конструкція кнопок не герметична, і розлита кава може вивести клаву з ладу. Нарешті, механіка клацає голосніше за інші види.

Клавіатура для ноуту може випускатися в декількох форм-факторах:

  • Повнорозмірна.
  • TKL (компактна, або 80%). Зустрічається найчастіше.
  • 70%.
  • 65%.
  • 60%.
  • Numpad.

У TELEMART.UA представлені мембранні клави для ноутів виробника Logitech форм-фактору TKL. Це найзручніший варіант у плані розмірів, кількості клавіш (80 штук) та конструкції. Всі вони бездротові та підключаються через Bluetooth, тому сумісні з більшістю моделей ноутбуків.

Як вибрати клавіатуру для ноутбука

При виборі зверніть увагу на такі критерії:

  • Сумісність із ноутбуком за роз'ємом (для провідних клавіатур) або типом підключення (для бездротових).
  • Хід клавіш (залежить від конструкції клавіатури, а також від конкретної моделі та виробника). Для геймінгу оптимальним буде хід клавіш 4 мм.
  • Наявність підсвічування. Це не тільки зробить гру більш зручною, але й просто красиво, особливо у вечірній час.
  • Розкладка. Якщо вам зручніше працювати з українською розкладкою, не купуйте клаву з англійською.
  • Колір клавіатурного фрейму, клавіш та написів на них (тут вже залежить від індивідуальних уподобань кожного користувача).
  • Додаткові риси. Наприклад, вбудована пам'ять, яка дозволяє запам'ятовувати ігрові режими та комбінації клавіш, причому іноді відразу для кількох геймерських облікових записів. Сюди належить розташування кнопок “FN”.

Бронюйте клавіатури для ноутбуків за вигідною ціною з доставкою по всій Україні в TELEMART.UA за телефоном: (067) 400-08-80.


Кешбек