Каталог товаров
Каталог товаров

Працюємо та допомогаємо ЗСУ!

Цим дописом ми хочемо пояснити, чому переводячи кошти у великі фонди зараз, ми ефективніше закриватимемо потреби фронту.

Всі ми пам'ятаємо, якою непростою була ситуація в перші тижні війни, вона не давала часу на обмірковування та оптимізацію процесів, допомога потрібна була тут і зараз. І саме приватні волонтерські ініціативи, до яких ми відносимо себе, тоді дозволили швидко закривати питання із забезпеченням, отримуючи запити безпосередньо від військових.

За локальними запитами за ці місяці ми забезпечили хлопців на передовій бронежилетами, раціями, шоломами, аптечками, турнікетами та рядом предметів по дрібницях. У перші місяці такий спосіб допомоги був ефективним та дієвим, і дозволив забезпечити найнеобхіднішим наших бійців.

Зараз потреби фронту змінюються і стають більш масштабними, і повноцінно закривати їх, на наш погляд, можуть лише великі фонди допомоги.

Пояснюємо чому:

  • По-перше, великі фонди допомоги мають комунікацію з ГенШтабом ЗСУ, і безпосередньо одержують від нього запити – де і що зараз необхідно військовим для ефективного ведення всієї військової кампанії.
  • По-друге, за рахунок великої кількості донатерів такі фонди акумулюють набагато більші обсяги коштів, ніж це можемо зробити ми чи будь-які інші приватні волонтери поодинці, що дозволяє фондам робити великі закупівлі необхідного військового обладнання та за рахунок обсягів економити на вартості одиниці. Таким чином за ті ж гроші можна забезпечити необхідним більше наших бійців, а значить зберегти їх життя.
  • По-третє, великі фонди співпрацюють безпосередньо з виробниками та постачальниками обмундирування, техніки, продуктів харчування, медичних препаратів та засобів гігієни та багато чого іншого. У них добре налагоджена система закупівель та логістики. Плюс, великі фонди мають необхідні ліцензії на закупівлю, наприклад, того ж літального озброєння, так необхідного нашим військовим. Ми такої ліцензії не маємо, а отже, не зможемо закрити цю потребу в принципі.

Ось з цих причин ми розпочинаємо переводити частину від нашого обігу саме у фонди. Так ці кошти, на наш погляд, будуть конвертовані на допомогу з більшою віддачею.

На даний момент ми будемо перераховувати кошти у:

Ці організації вам добре знайомі, і впевнені, ви не раз самі перераховували через них донат на потреби ЗСУ.

Отже, зберігаємо спокій. Працюємо. Допомагаємо ЗСУ. І віримо у нашу Перемогу.

Все буде Україна.

Донати TELEMART.UA

Вересень - 398 694 грн
Жовтень - 381 075 грн
Листопад - 542 886 грн
Грудень - 520 726 грн